NAUJIENOS

Vizito Vitebske metu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 11-12 dienomis Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis kartu su Kalvarijos savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vedėja Vida Tumelienelankėsi Vitebske (Baltarusijos Respublika), kur vyko šeštasis tarptautinis ekonomikos forumas „Inovacijos. Investicijos. Perspektyvos“.
Tačiau svarbiausias kelionės tikslas buvo ne dalyvavimas forume, o partnerystės ir bendradarbiavimo sutarties su Vitebsko rajonu pasirašymas.Šia sutartimi abi šalys kelia sau uždavinį bendradarbiauti ekonomikos, kultūros, švietimo, sporto, turizmo ir kitose srityse. Pasirašius sutartį atsiras galimybės bendrai rengti ir vykdyti projektus, leidžiančius spręsti vietines problemas, geriau išnaudoti Europos Sąjungos lėšas. Sutarties šalys, siekdamos šio tikslo, dalinsis informacija, apmokys savo darbuotojus, vykdys tarpusavio mainų programas ir kt.
Sutartį pasirašė Kalvarijos savivaldybės meras V. Plikaitis ir Baltarusijos Respublikos Vitebsko srities Vitebsko rajono Vykdomojo komiteto pirmininkas G. G.Sabyničius.
 
Savivaldybės informacija
V. Tumelienės nuotraukos
 
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama