NAUJIENOS

Vasarą gėlių gausa džiugina kėdainiečius ir stiprina miesto įvaizdį

Kategorija:

Miestas:
Mero pavaduotoja Olga Urbonienė drauge su Kėdainių miesto seniūno pavaduotoju Algirdu Krivičiumi lankėsi UAB „Josvainių gėlės“ ir apžiūrėjo gėles, kurios puošia miestą ir netrukus bus papildoma naujomis. Tikimasi, jog šiais metais Kėdainių miestas taps dar labiau ryškesnis ir trauks ne tik gyventojų, bet ir svečių dėmesį.
Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius patikino, kad būtina stiprinti Kėdainių miesto veidą, atnaujinti gėlynų ir gėlių esamą situaciją. Todėl buvo nuspręsta praplėsti gėlių sodinimo plotus J. Basanavičiaus ir Didžiojoje gatvėse. Šalia miesto seniūnijos ir Šv. Juozapo parapijos, Senosios Rinkos aikštės, senamiestyje bei Didžiosios Rinkos aikštėje.
„Praėjusius dvejus metus buvo intensyviai tvarkomas miestas – orientuojamasi į gatvių priežiūrą, medžių genėjimą, o šiais metais didesnis dėmesys yra skiriamas miestą puošiant ryškių spalvų gėlėmis, kurios atkreipia dėmesį ir džiugina akį“, – kalbėjo O. Urbonienė.
Šiais metais iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto gėlėms ir gėlynams yra skirta 29 tūkst eurų, o gėlių vazonams – 10 tūkst. eurų.
Mero pavaduotoja O. Urbonienė patikino, kad atidžiai su tiekėjais yra atrenkamos gėlės, tam skiriamas ypač didelis dėmesys. Atsižvelgiama į UAB „Josvainių gėlės“ rekomendacijas, kurias kompetentingi įmonės darbuotojai suteikia.
Šią vasarą miesto gėlynai apželdinti šiomis vienmetėmis ir daugiametėmis gėlėmis:
 1. Puošnioji begonija.
 2. Didysis serentis.
 3. Krūminė pelargonija.
 4. Ipomėja.
 5. Lobelija svyranti.
 6. Gumbinė begonija.
 7. Alūnė.
 8. Lobuliarija krūminė.
 9. Lauko gerbera.
 10. Surfinija.
 11. Smilga „Cordelina“.
 12. Petunija.
 13. Smulkusis serentis.
 14. Kanai.
 15. Tramažolė.
 16. Žydrūnas.
 17. Puošnioji begonija „Big“.
 18. Puošnioji begonija „Dragon Wing“.
 19. Margenis.
 20. Rudbekija.
 21. Smulkiažiedė petunija.
 22. Gvinėjos sprigė.
Kėdainių rajono savivaldybės informacija
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama