NAUJIENOS

Tretieji GEGL mokymai Kaune

Kategorija:
Kaune vyko tretieji projekto „Global Education Goes Local“ mokymai. Mokymai vyko birželio 7-8 d. malonioje aplinkoje, visi dalyviai buvo geros nuotaikos, smagu buvo vėl susitikti. Mokymų metu mokėmės kaip galime kalbėti ir šviesti visuomenę apie mums aktualias problemas, susijusias su darniu vartojimu ir darnių bendruomenių vystymu ir toliau plėtojome savo edukacines bei pilietines iniciatyvas. Mokymus organizavo ir vedė projekto koordinatoriai Lietuvoje VšĮ „Pasaulio piliečių akademija“.
Kiekviena projekte dalyvaujanti organizacija pasirinko darnaus vystymosi kryptį, kuri yra aktuali jų gyvenamojoje aplinkoje. Vieni rinkosi tausojantį vartojimą, kiti – gamtos išsaugojimą ir kt. Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija pasirinko Socialinės atskirties mažinimas Gruzdžių krašto bendruomenėje.
Mokymų metu Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos komanda socialinė pedagogė ir trys mokinės (Liveta Blinstrubytė, Gabrielė ir Giedrė Balčiūnaitė) išsikėlė planuojamo įgyvendinti edukacinių veiklų ir pilietinių akcijų tikslus, uždavinius bei planuojamas veiklas, numatėme socialinius partnerius, kurie kartu su mumis padės įgyvendinti suplanuotus renginius
Kiti planuojami mokymai projekto dalyvių organizacijose.
 
Rosita Veikalienė,
Gruzdžių gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama