NAUJIENOS
Iš Ventės į Nidą – laivu

Tauragiškiams ir rajono vadovams – šilčiausi ukrainiečių linkėjimai ir padėkos

Kategorija:

Miestas:
Šiuo metu Tauragės krašte svečiuojasi ir stovyklauja dar viena vaikų grupė iš Ukrainos. Liepos 2-ąją delegacija iš Lucko miesto Tauragės rajono savivaldybėje susitiko ir su rajono vadovais. Linkėjimai ir padėkos už smagų laiką mūsų mieste perduoti rajono vadovams bei visiems tauragiškiams.
Lydimi savo mokytojų,  jaunieji stovyklautojai buvo sutikti Savivaldybės mažojoje posėdžių salėje. Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė trumpai pristatė Tauragės kraštą, papasakojo apie Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą, apsikeitė prisiminimo dovanomis, pakvietė pažiūrėti apie Tauragę sukurtą filmą.
Viešėdami Tauragės krašte vaikai turės galimybę susipažinti su mūsų  miestu, aplankyti populiariausius lankytinus objektus, papramogauti Taurų nuotykių parke, susirasti naujų bičiulių ir smagiai praleisti laiką.
Šios grupės  iš Ukrainos apgyvendinimu ir maitinimu rūpinasi Lietuvos šaulių sąjunga, Tauragės apskrities Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė, ekskursijas, vaikų vasaros stovyklas  organizuoja ne tik Tauragės, bet ir Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių savivaldybės. Svečiai gyvena Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje.

Inesa Vaigauskienė Kultūros skyriaus vyr. specialistė
 
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Turininga viešnagė Pakiršinio dvare

  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai