NAUJIENOS
Iš Ventės į Nidą – laivu

Skaitmeninio raštingumo mokymai Trakų viešojoje bibliotekoje

Kategorija:

Miestas:
Trakų viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninių lyderių, bibliotekų darbuotojų-konsultantų skaitmeninio raštingumo mokymai.
Mokymų metu lektorė Miroslava Aziulevičienė pristatė skaitmeninių įgūdžių poreikį kiekvienam Lietuvos gyventojui; pasakojo apie skaitmeninių lyderių, konsultantų ir e. skautų roles projekte bei bendradarbiavimo galimybes; apie šiuolaikines bendruomenes ir jose vykstančias veiklas, apie gerąją patirtį; kokios skaitmeninės priemonės gali būti naudojamos bendruomenėse (informacijos publikavimas internete, socialinių tinklų įtaka bendruomenės nariams, efektyvesnis informacijos viešinimas, nuomonių formuotojai ir pan.); kokios bendradarbiavimo priemonės gali būti naudojamos bendruomenėse (internetinės priemonės idėjų generavimui, registracijos priemonės, internetiniai dokumentai, ir pan.); apie įrangą, esančią bibliotekose, kaip ją naudojant gali būti tobulinami skaitmeniniai įgūdžiai.
Mokymų metu vyko praktinės veiklos, dirbdami grupelėse atlikome užduotis ir dalijomės patirtimi.
Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai – tai viena projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų. Mokymus organizuoja Baltijos kompiuterių akademija.
Dėkojame lektorei už įgytas naujas žinias.
Laukiame sekančių mokymų!
 
Akvilė Narbutienė,
Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė
  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai