NAUJIENOS

Savivaldybės vadovai pasveikino Vilkyčių gyventojus

Kategorija:

Miestas:

Žolinės šventės dieną Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė dalyvavo Vilkyčių šventėje „Vilko pėdomis“. Joje didžiausias dėmesys skirtas patiems vilkytiškiams, gražiausių sodybų šeimininkams, naujagimių tėveliams, taip pat nepamiršti  ir senjorai.

Renginio atidarymo metu kalbėjęs Administracijos direktorius pasidžiaugė, kad Vilkyčių kaimo bendruomenė stiprėja. „Džiugu matyti, kad jūs tapote vieninga komanda. Tai labai aiškiai matosi. Keičiasi žmonės, keičiasi ir jų gyvenamoji aplinka. Vilkyčiai tik gražėja“, – kalbėjo V. Pozingis.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Rudienė taip pat pasveikino visus šventės dalyvius bei renginio organizatorius. „Organizuodami šį renginį įdėjote labai daug pastangų. Sukūrėte nuostabią šventę sau ir svečiams. Gražių visiems įspūdžių“, – sveikinimo žodžius tarė D. Rudienė.

Netrūko šventėje muzikinių pasirodymų, pramogų ir mažiems, ir dideliems. Renginys užbaigtas įspūdingu akcentu – liepsnojančiomis šiaudinėmis  skulptūromis.

Komunikacijos skyrius

ČDM biblioteka atveria duris visuomenei

Marčiupio akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama