NAUJIENOS

Rajono Savivaldybė pasiruošusi padėti privačių darželių steigėjams

Kategorija:

Miestas:
Rajone besikuriančių jaunų šeimų skaičius džiugina, tačiau šiai dienai Savivaldybė negali  užtikrinti visų tėvų poreikio leisti savo atžalas į valstybinius darželius.
Savivaldybė turi įsipareigojimą rajono gyventojams spręsti susidariusią problemą, tačiau sprendimai ne tokie greiti. Kasmet planuojama skirti apie 1 mln. Eur iš Savivaldybės biudžeto naujos infrastruktūros sukūrimui ir per ateinančius kelerius metus pastatyti darželius Sendvario seniūnijoje bei Dercekliuose.
Ieškome būdų ir kviečiame visus kartu susitelkti susidariusiai situacijai spręsti.
Jau priimtas sprendimas nuo 150 iki 200 eurų padidinti kompensaciją mėnesio mokesčio, mokamo Klaipėdos rajono tėvų (globėjų) už kiekvieną vaiką, kuris lanko privatų darželį Klaipėdos rajone.
Šis sprendimas, tikimės, paskatins privačią inciatyvą, tačiau suprantame, kad vien tik finansinės pagalbos neužtenka.
Savivaldybė kartu su Visuomenės sveikatos centru parengė informaciją su visais žingsniais, kaip privatų 10 vaikų grupės darželį būtų galima įsteigti per keletą mėnesių. Esame pasirengę kiekvienam norinčiajam steigti darželį skirti tiek laiko, kiek jo reikės. Būsime koordinatoriais ir pagalbininkais, kad šis procesas vyktų sklandžiai ir greitai.
 
Detalesnę informaciją su kiekvieno žingsnio aiškinamosiomis skaidrėmis rasite Klaipėdos rajono savivaldybės interneto svetainėje (prie kairėje pusėje esančių informacinių blokų).
 
Jeigu turite klausimų, kviečiame susisiekti su mero patarėja Toma Tuzovaite-Markūniene

Gintarė Plungienė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos
Ryšių su visuomene skyriaus specialistė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama