NAUJIENOS

Plungės savivaldybėje – parama smulkiajam ir vidutiniam verslui

Kategorija:

Miestas:
Plungės rajono savivaldybės taryba 2018 metais priemonei „Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimas“ skyrė 30 tūkst. eurų. Per metus galimybe pasinaudoti rėmimo lėšomis norą išreiškė net 21 verslo subjektas. Pareiškėjams buvo skirta 28 084,5 euro.
Net 8 pareiškėjai pateikė prašymus naujoms, nuo 2018 metų remiamoms verslo sritims – įrangos ir darbo priemonių įsigijimo ir nekilnojamojo turto nuomos (pradedantiems verslininkams) išlaidų daliniam kompensavimui, kai įmonėje sukuriama nauja darbo vieta. Komisija pareiškėjams skyrė lėšų už 20 naujų sukurtų darbo vietų. Pareiškėjai, gavę rėmimo lėšas, įsipareigojo šias darbo vietas išlaikyti 2 metus.
Didžiausio verslininkų dėmesio sulaukė nuostatos dėl reklamos priemonių išlaidų dalinio kompensavimo. Dėl to kreipėsi net 11 pareiškėjų, 10 iš jų atitiko reikalavimus. Taip pat teirautasi, bet nebuvo pateikta paraiškų dėl verslo parodų, mugių ir kitų renginių, kurie vyko tik kituose Lietuvos miestuose ir šalyse bei patalpų pritaikymo verslo plėtrai išlaidų dalinio kompensavimo, kai įmonėje sukuriama nauja darbo vieta.
Planuojama, kad 2019 metais iš Plungės rajono savivaldybės biudžeto smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimui bus skirta 40 tūkst. eurų.
Šiemet tikimasi dar didesnio vietos verslo atstovų susidomėjimo Plungės rajono savivaldybės teikiama parama ir aktyvesnio jų dalyvavimo svarstant rajono verslo subjektams aktualius klausimus.
 
Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Turininga viešnagė Pakiršinio dvare

  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai