NAUJIENOS

Per ežerus

Kategorija:

Miestas:

Dviejų dienų 20km žiedinis maršrutas per 4 ežerus.

Rubikių ežeras išskirtinis ne tik savo dydžiu, bet ir 16 salų, kurios visos turi įdomius pavadinimus: Varnagrotė, Bučinė, Česnakinė, Liepinė ir kt. Rubikių ežeras jungiasi su Dusyno, Limino ir Mūšėjaus ežerėliais. Šalia ežerų įrengta daug stovyklaviečių su patogia infrastruktūra.
Maršruto pradžia – šiaurinėje Rubikių ežero dalyje esanti „Žuvienės pašiūrė“ (teikia maitinimo, valčių nuomos paslaugas). Išplaukite į pietus, netrukus pasiekiste salą, kuroje galima išsilaipinti, apžiūrėti Rubikių piliakalnį. Toliau plaukdami į pietus praplauksite tarp Bučinės ir Didžiosios salų. Nuplaukę dar maždaug 2,5 kilometro į pietus pasieksite Dusyno ežerėlį, įplaukite į jį ir išsilaipinkite stovyklavietėje. Nuo čia pėstute lengvai pasieksite 15 metrų aukščio apžvalgos bokštą apžvalgos bokštą.
Toliau plaukite išilgai Dusyno, Limino ir Mūšėjaus ežerų. Mūšėjaus ežero pietuose – stovyklavietė, čia apsistokite nakčiai. Į pietus maždaug už 1,3 kilometro yra Buivydų piliakalnis ir Buivydų uosis. Ryte išplaukite atgal. Pasiekę Rubikių ežerą, laikykitės dešiniau, maždaug už 3 kilometrų – Kriokšlio stovyklavietė, čia galima išsilaipinti, atsikvėpti. Plaukite į dešinę, maždaug už kilometro – Piliakalnio piliakalnis. Netrukus plaukdami į šiaurę pasieksite maršruto pabaigą.


Anykščių regioninio parko direkcijos inf.


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama