NAUJIENOS
Iš Ventės į Nidą – laivu

Pasvalyje lankėsi Baltijos šalių andragogai

Kategorija:

Miestas:
Pasvalyje savaitės viduryje susirinko gausus būrys suaugusiųjų mokytojų (andragogų) iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Čia vyko trijų dienų „Baltijos vasaros mokykla“, kurios tema –  „Emocijos mokymesi: padeda ar trukdo?“
Stovyklą-mokyklą atidarė Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis, pasveikindamas visus, atvykusius į mūsų kraštą. Stovyklos-mokyklos metu andragogai turėjo galimybę panagrinėti įvairias temas: „Emocijomis paremti mokymosi būdai: ELMO projekto mokymų patirties sklaida“, „Su jausmu geriau! Vasaros mokyklos dalyvių emocinio mokymo(si) pavyzdžiai“, „Mokymasis ir emocijos Pasvalyje: pažintis su mokymosi galimybėmis Pasvalio krašto muziejuje ir mieste“, „Ką ir kaip veikia emocijos? Emocijomis paremta mokymosi veikla“.
Šios „Baltijos vasaros mokyklos“ dalyviai ne tik klausėsi įvairiausių minčių apie emocijas ir jų įtaką mokymui, bet ir dalijosi patirtimi, turėjo galimybę apžiūrėti Pasvalio miestą ir jo objektus, ištyrinėti Pasvalio krašto muziejaus eksponatus ir įsigilinti į rajono istoriją.
Stovyklos-mokyklos dalyvius Pasvalio rajono savivaldybės administracijoje priėmė Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas. Jis pasveikino šaunuosius suaugusiųjų mokslo vedlius, palinkėjo jiems puikaus ir asmeniškai tobulėti skatinančio darbo bei gražios likusios vasaros, pristatė save ir Pasvalio rajoną bei džiugiai pasidalijo ilgiausios vėliavos nešimo Pasvalio gatvėmis užfiksuotomis akimirkomis.

Pasvalio rajono savivaldybės administracija
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Turininga viešnagė Pakiršinio dvare

  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai