NAUJIENOS

Panevėžys mokesčių už verslo liudijimus nekeičia

Kategorija:

Miestas:
Panevėžio miesto savivaldybės taryba 2020 m. paliko galioti šiemečius mokesčius už verslo liudijimus. Panevėžyje vykdomai veiklai nuo sausio 1 d. jie vėl bus nuo 12 iki 500 Eur.
12 Eur metinis mokestis (1 Eur/mėn.) – 47 nepopuliariausioms veiklos rūšims iš 89 (tekstilės pluoštų paruošimas ir verpimas; žvejybos reikmenų, dirbinių iš gintaro ir jo pakaitalų, žvakių gamyba, lagaminų ir rankinių taisymas; krosnių, kaminų valymas ir kt.).
15 veiklų (meno kūrinių restauravimas, kailių išdirbimas, avalynės, mezginių gamyba; vonių restauravimas; ateinančių auklių ir kt.) – 150 Eur. 17 vidutiniškai populiarių veiklų – 250 Eur, 10 pačių pajamingiausių (prekyba, susijusioms su statybomis, patalpų nuoma, variklinių transporto priemonių priežiūra ir remontas, veislinių naminių gyvūnėlių auginimas ir kt.) – 500 Eur.
Miesto plėtros skyriaus duomenimis, apie 70 proc. gyventojų, įsigydami verslo liudijimus, pasinaudoja Savivaldybės teikiamomis 20-75 proc. lengvatomis. 2020 m. jos išlieka tos pačios: darbo biržoje registruotiems bedarbiams, dirbantiesiems, pensininkams, daugiavaikėms šeimoms, vienišiems tėvams, neįgaliesiems, studentams.
2018 m. verslo liudijimai išduoti 3657 žmonėms. Už verslo liudijimus sumokėta per  288 tūkst. Eur. 2638 gyventojai pasinaudojo lengvatomis.
 
 
Komunikacijos skyrius
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama