NAUJIENOS
Iš Ventės į Nidą – laivu

Olimpiadų nugalėtojų išvyka

Kategorija:

Miestas:

Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai – dalykinių olimpiadų pirmųjų vietų laimėtojai, kaip ir kasmet, dalyvavo Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus padovanotoje išvykoje.

Šį kartą kelionei buvo pasirinktas Dainavos kraštas. Mokiniai plaukė laivu „Druskininkai“ Nemuno upe į Liškiavą, aplankė sakralinės architektūros ansamblį, Švč. Trejybės bažnyčią, užkopę į Liškiavos piliakalnį pasigrožėjo puikiu gamtovaizdžiu.

Paskui vyko į legendomis apipintą senąją Dzūkijos sostinę Merkinę. Šio unikalaus miestelio muziejuje klausėsi krašto istorijų, susipažino su šiuolaikiškai įrengta ekspozicija, aplankė seniausią Dainavos krašto bažnyčią, užkopė į rašytojo V. Krėvės padavimuose aprašytą piliakalnį ir pasigrožėjo didingu gamtos vaizdu – plačiai ir ramiai plukdančiu savo vandenis Nemunu ir į jo prieglobstį skubančiu Merkiu.

Šiltas, bet smarkus vasaros lietus sutrukdė aplankyti paskutinį šios kelionės objektą – Merkinės apžvalgos bokštą, bet nesudrumstė geros nuotaikos. Kupini įspūdžių, pagilinę istorijos, geografijos, literatūros žinias, ekskursijos dalyviai vakare sėkmingai pasiekė Kauną.

Kauno rajono savivaldybės inf.


  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Turininga viešnagė Pakiršinio dvare

  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai