NAUJIENOS

Krovinių gabenimas: ką siūlo logistikos įmonės?

Kategorija:

Miestas:
Krovinių gabenimas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas ir greitas procesas. Dažnai be profesionalų pagalbos sunku išsiversti.  Jeigu šiuo metu Jums aktualu pervežti krovinį Lietuvos ribose arba į bet kokią kitą šalį, ieškokite patikimos logistikos įmonės. Tad ką reikėtų žinoti apie bendroves, kurių pagrindinė specializacija – krovinių gabenimas, ir kokias dar paslaugas  jos teikia?
Išties profesionali logistikos bendrovė Jums pasiūlys krovinių gabenimą tiek sausumos keliais, tiek jūros. Geriausias pasirinkimas bus tuomet, jei krovinių gabenimas bus patikėtas įmonei, turinčiai visas tam reikiamas įstatymo numatytas teises ir galimybes. Ji pasirūpins muitinės dokumentų tvarkymu, pervežamų daiktų ar medžiagų surinkimu, paskirstymu, perkrovimu ir sandėliavimu. Taip pat turėsite galimybę susitarti dėl krovinio draudimo. Tuomet atsitikus nenumatytiems įvykiams ir apgadinus krovinį, žala Jums bus atlyginta.
Anot logistikos srityje dirbančių specialistų, vis dažniau klientų pageidavimu krovinių gabenimas vykdomas jūros keliais. Jūra gali būti gabenami pilni konteineriai ir daliniai kroviniai. Skirtingų užsakovų kroviniai gali būti komplektuojami viename konteineryje. Tuomet gabenimo kaina esti gerokai mažesnė. Šis transportavimo būdas turi ir kitų privalumų: didelė keliamoji galia, nėra apribojimų krovinių gabaritams, apsauga nuo klimato poveikio. Gabenimo jūra kryptys jau seniai peržengė ES šalių ribas, galimas gabenimas ir į NVS šalis.
Jeigu krovinių gabenimo paslauga naudojatės dažniau, rinkitės įmonę, kuri priima ir pavojingus krovinius: sporgstamąsias medžiagas, dujas, degius skysčius. Atsidūrus tokioje situacijoje, išvengite papildomų rūpesčių ieškant kitos bendrovės. Tokia užduotis atlieka specialius kursus išklausę specialistai. Jie yra susipažinę su galimomis rizikomis ir prevencinėmis priemonėmis, norint išvengti nelaimės.
Jeigu vis tik savo kroviniu nutarėte pasirūpinti patys, bet neturite reikiamo papildomo transporto, Jūsų pasirinkta logitikos įmonė pasiūlys lankstų priekabos ar puspriekabės nuomos  terminą ir palankius mokėjimo už paslaugą būdus. Be to dažnoj bendrovėj nuomojamos ar parduodamos panaudotos transporto priemonės.
Kad ir kokį būdą krovinio gabenimui Jums pasiūlys logistikos įmonė, būsite detaliai supažindinti su dokumentacijos procedūromis, sulauksite pagalbos pildant dokumentus.
 
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Turininga viešnagė Pakiršinio dvare

  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai