NAUJIENOS

Ignaliniečiai išlydėti į Žiemos olimpinį festivalį

Kategorija:

Miestas:
Vasario 9–16 d. Sarajeve (Bosnija/Hercogovina) vyks svarbiausias Jaunųjų sportininkų renginys –  Europos jaunių žiemos olimpinis festivalis, kuriame dalyvauja Europos pajėgiausi žiemos sporto šakų jaunieji sportininkai. Lietuvos rinktinės sudėtyje matysime ir Ignalinos sportininkus: slidininką Gabrielių Paukštę ir biatlonininką Darių Dindą. Vasario 8 d. Ignalinos rajono savivaldybėje surengtos sportininkų palydėtuvės.
Meras Henrikas Šiaudinis jiems  palinkėjo sėkmingų startų ir įteikė Ignalinos rajono savivaldybės vėliavas. Taip pat pasveikino ir kartu į Sarajevą vykstančią trenerę Kazimierą Strolienę, vaikinų biatlono trenerį Karolį Baltakį. Sportininkus taip pat pasveikino Ignalinos kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas.
„Džiugu, kad jūs sugebate mūsų mažame miestelyje atrasti ir išugdyti puikius sportininkus, kurie gali atstovauti Lietuvai. Tai didelis trenerių nuopelnas",– sakė meras. K. Strolienė gyrė Ignalinoje esančias sąlygas, nes niekur kitur Lietuvoje nėra tokių trasų ir dirbtinio sniego. Sportininkams linkėta kuo geriau pasirodyti olimpiniame festivalyje ir nesustoti šiame kelyje. 
 
Parengė Lina Kovalevskienė,
vyr. specialistė ryšiams su visuomene
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Turininga viešnagė Pakiršinio dvare

  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai