NAUJIENOS
Iš Ventės į Nidą – laivu

Dvi bendradarbiaujančios Kėdainių ir Lobezo savivaldybės atnaujino draugystę

Kategorija:

Miestas:
Birželio 20–26 d. dienomis su Kėdainiais bendradarbiaujančioje Lobezo savivaldybėje (Lenkija) viešėjo mūsų rajono savivaldybės delegacija. Birželio 24 d. Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Olga Urbonienė ir Lobezo miesto meras Piotras Cvikla parašais pratęsė šių dviejų savivaldybių bendradarbiavimą. Šiemet dviejų savivaldų draugystė mini 15-kos metų  sukaktį.
22-ojo tarptautinio „Brass Band“ ir Big Bands“ festivalio metu Lobezo savivaldybės tarybos salėje mūsų rajono mero pavaduotoja O. Urbonienė ir Lobezo meras P. Cvikla Lobezo iškilmingai pasirašė ketinimus dėl tolesnio savivaldybių bendradarbiavimo.
Lobezo meras P. Cvikla išreiškė viltį palaikyti draugiškus santykius ir pasiūlė paramą visose bendradarbiavimo srityse.
Mūsų rajono mero pavaduotoja O. Urbonienė perdavė mero Sauliaus Grinkevičiaus sveikinimą:
„Savo ir visos Kėdainių krašto bendruomenės vardu džiaugiamės puikia galimybe bendradarbiauti su Lobezo savivaldybe ir kartu minėti 15-kos metų mūsų draugystės sukaktį.
Lobezas – svarbus Kėdainių partneris, todėl džiaugiuosi, kad nuoširdžiai, glaudžiai ir nuosekliai stiprėja abiejų savivaldybių santykiai. Artima mūsų geografinė, istorinė ir politinė patirtis lemia bendras mūsų žmonių vertybes ir tikslus – užtikrinti savo gyventojų gerovę, demokratijos klestėjimą ir laisvę.
Tikiuosi, kad ir ateityje drauge nuosekliai įgyvendinsime prasmingus ir naudingus darbus, kursime bendrus projektus. Neabejoju, jog sėkminga švietimo, mokslo, kultūros, turizmo ir verslo patirtis lems dar artimesnį mūsų kraštų ir žmonių ryšį, tvirtą ir visapusę draugystę.
Linkiu, kad Lobezo ir Kėdainių bendradarbiavimas skatintų tolesnę abiejų savivaldybių sėkmę, klestėjimą ir vienybę“.
Kėdainių rajono savivaldybės oficialios delegacijos sudėtyje taip pat buvo rajono tarybos narys Tomas Žalpys.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Turininga viešnagė Pakiršinio dvare

  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai