NAUJIENOS
Iš Ventės į Nidą – laivu

Mokiniai iš Umanės visą savaitę stovyklaus Lietuvoje

Kategorija:

Miestas:
Dviejų šalių  žmonių širdys plaka išvien. Šiandien į Radviliškį iš Umanės, Ukrainos, atvyko 12 vaikų ir dvi vaikus lydinčios Umanės miesto savivaldybės atstovės. Jie visą savaitę stovyklaus Lietuvoje.
Tai – jau šeštoji tokia delegacija iš Umanės miesto, su kuriuo Radviliškio rajono savivaldybė bendradarbiauja nuo 2013 metų. Stovyklauti Lietuvoje Umanės vaikai pirmą kartą pakviesti 2014 metais.
Svečiai iš Umanės Savivaldybėje susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu ir jo pavaduotoju Mindaugu Pauliuku, juos pasveikino ir Radviliškio ir Umanės draugystės klubo vadovas Vytautas Simelis.
Mokinius iš Umanės drauge stovyklauti kasmet priima Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos  pedagogai ir mokiniai, kurie jau daug metų smagiai vasarą pradeda stovykloje „Supermenai“. Tiesa, ukrainiečiai dar ir po Lietuvą keliauja, tik vakare į stovyklą grįžta, o tuomet jau visų laukia bendri vakarai, bendros veiklos. Ir šį kartą vaikai iš Umanės keliaus po Lietuvą: lankysis Palangoje, maudysis Baltijos jūroje, keliaus į Pakruojo dvarą, aplankys gražiausias Radviliškio rajono vietas, o prieš išvykdami namo, į Umanę, susipažins ir su Lietuvos sostine Vilniumi.

Ukrainos vaikų poilsiui Radviliškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu skirta 3 000 eurų.


Radviliškio rajono savivaldybės informacija

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Turininga viešnagė Pakiršinio dvare

  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai