NAUJIENOS
Iš Ventės į Nidą – laivu

„Sidabrinė linija“ – tai nemokama draugystės ir bendravimo telefonu linija

Kategorija:

Miestas:

Vyresnio amžiaus žmonių skaičius Lietuvoje nuolat auga. Liūdna statistika rodo, kad iš daugiau nei pusės milijono Lietuvoje gyvenančių vyresnio amžiaus žmonių kas trečias yra visiškai vienas, be šeimos ar artimųjų. Dažnas iš jų ištisus mėnesius neturi su kuo pabendrauti nei gyvai, nei telefonu.

„Sidabrinė linija“ – tai nemokama draugystės ir bendravimo telefonu linija, kuri jau 3 metus mažina vyresniojo amžiaus žmonių vienišumą, atskirtį ir izoliaciją.
 

„Sidabrinėje linijoje“ užsiregistravusių senolių skaičius artėja link 2 000. Pokalbiai su bendraminčiais – telefoniniais draugais – jiems leidžia vėl jaustis svarbiems ir reikalingiems gyvenimo saulėlydyje. Per visus šiuos metus įvyko jau daugiau nei 15 000 pokalbių, kurių bendra trukmė viršijo 420 000 minučių, arba 7 000 valandų. Tai geriausias mūsų kuriamo poveikio – vienišumo mažinimo – įrodymas.

Padėkite šiems pokalbiams nenutrūkti!

Siunčiu animuotą reklamjuostę, kuria prašytume pagal galimybes pasidalinti Jūsų interneto svetainėse ar socialinių tinklų paskyrose bei skelbimuką, skirtą spaudai.

Draugystei ir pokalbiui reikia 2 žmonių! „Sidabrinės linijos“ komandos ir visų garbaus amžiaus pašnekovų vardu nuoširdžiai dėkojame Jums už prasmingiausią dovaną – vienišumą mažinančius ir gyvenimo džiaugsmą grąžinančius pokalbius.

Daugiau apie „Sidabrinę liniją“:

https://www.facebook.com/sidabrinelinija/

http://www.sidabrinelinija.lt


  • Edukacinės programos
  • Nakvynė
  • Pažink LatvijąPolitikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai