NAUJIENOS
In Memoriam aktoriui Tomui Vaisietai
Toliau
Atgal

Visatos vaikai. Ugdymas pasakojant istorijas

Kategorija:

Miestas:
2018 m. vasario 15-19 dienomis Lietuvos švietimo istorijos muziejuje (Vytauto pr, 52, Kaune) vyks dr. Michael J. Dorer kursai. „Visatos vaikai. Ugdymas pasakojant istorijas“
 
Michael J. Dorer   edukologijos mokslų daktaras iš Minesotos (JAV) – organizuoja istorijų pasakojimo kūrybines dirbtuves pedagogams visame pasaulyje. Didelio tarptautinio pripažinimo susilaukė ir neseniai pasirodžiusi jo knyga „The Deep Well of Time: transforming reality through storytelling“. Sukaupęs didelę patirtį, būdamas ypatingai jautrus vaikams dr. Michael J. Dorer skatina pedagogus pasakoti istorijas ir taip ugdyti vaiką, suvokiantį pasaulį kaip visumą. Tokios istorijos ne tik supažindina vaikus su juos supančiu pasauliu, įvairiausiais jo reiškiniais, bet gali paaiškinti net geometriją arba gramatiką. Jos žavi ir lavina vaikus, sužadina jų smalsumą, motyvuoja bei skatina juos domėtis ir mokytis.
Kaip pasakoti ir kurti tokias istorijas, kokios yra Marijos Montessori Didžiosios istorijos, kaip šios istorijos gali pakeisti vaiko požiūrį į dalyko, temos mokymąsi, sužinosite istorijų kūrėjo, jų pasakotojo ir montesorininko Michael J. Dorer paskaitose.
 
Registruotis į Michael J. Dorer kursus galite Kauno pedagogų kvalifikacijos centro svetainėje www.kpkc.lt/seminarai.
Visiems dalyviams bus išduoti kvalifikacijos centro pažymėjimai, lietuvių-anglų kalbomis.
Tarptautinių kursų kaina – 130 eurų. (Dienos pietūs neįskaičiuoti)
Kursų penkių dienų programą rasite: http://www.lsim.lt/lt/naujienos/343-visatos-vaikai-ugdymas-pasakojant-istorijas
 
Organizatoriai: Lietuvos Montesori Asociacija, Kauno pedagogų kvalifikacijos rengimo centras, Lietuvos švietimos istorijos muziejus.

 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai