NAUJIENOS

Vilniaus kelininkai: pagrindinės gatvės pabarstytos, šiuo metu barstomos šalutinės

Kategorija:

Miestas:
Prasidėjus pūgai, pirmadienio naktį į sostinės gatves išvažiavo apie 40 druskų barstytuvų. Ryte pagrindinės ir magistralinės gatvės buvo nubarstytos, eismo sąlygos patenkinamos. Šiuo metudruskų barstytuvai dirba mažesnio intensyvumo gatvėse.
„Snygiui buvome pasiruošę, pernakt dirbo apie 40 druskos barstymo mašinų. Šiuo metu pagrindinės gatvės pabarstytos, o technika dirba miegamuosiuose rajonuose. Situaciją kiek apsunkino tai, kad snigo visą naktį ir paryčiais, todėl kai kuriuos jau nubarstytus maršrutus po kelių valandų teko barstyti papildomai. Ateinančią naktį, sumažėjus transporto srautams, pagrindines gatves planuojame nuvalyti sniego valytuvais,“ – pasakoja Kęstutis Vaicekiūtis, Vilniaus miesto gatves prižiūrinčios UAB „Grinda“ direktorius.
 
Žiemos sezono metu barstomos ir valomos 539 Vilniaus gatvės. Pirmiausia kelininkai pasirūpina greitojo eismo ir magistralinėmis gatvėmis, kuriomis vyksta tranzitinis ir viešojo transporto eismas. Vėliau barstomos aptarnaujančios ir kvartalinės miesto gatvės. Darbui paruošta daugiau kaip 50 druskų barstytuvų ir kitos technikos. Jų darbą galima stebėti interaktyviame žemėlapyje: http://vilnius.lt/map/grinda.

Egidijus Steponavičius
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama