NAUJIENOS

Vietos savivaldos dienos proga – pažintis su meru

Kategorija:

Miestas:
Alytaus rajono Pivašiūnų gimnazijos pirmokai apsilankė rajono savivaldybėje, susipažino su meru Algirdu Vrubliausku ir išsivežė dovanų, kurias gavo už dalyvavimą savivaldybės konkurse „Nuspalvink Alytaus rajono herbą“.
Dalyvauti konkurse rajono pirmaklasius pakvietė rajono meras A. Vrubliauskas, Rugsėjo 1-osiosproga įteikdamas spalvinimo knygeles, kuriose ir buvo konkurso užduotis - nuspalvinti Alytaus rajono herbą. Visi vienuolika Pivašiūnų gimnazijos pirmokų atliko užduotį ir atsiuntė tai įrodančią nuotrauką. Minint Vietos savivaldos dieną, meras pakvietė mokinius atvykti į savivaldybę ir atsiimti žadėtą prizą.
Pirmokai, lydimi mokytojos Linos Leškevičienės, atvyko nešini nuspalvintomis knygelėmis, smalsiai dairėsi savivaldybės priimamajame. Mokinukus rajono meras A. Vrubliauskas sutiko savo kabinete, juos pavaišino saldainiais, pabendravo, pasidomėjo, kokius  žaidimus vaikai žaidžia laisvalaikiu. Kol savivaldybės vadovas pasirašinėjo po vaikų spalvinimo knygelėse išspausdintu sveikinimu Rugsėjo 1-osios proga, vaikai drąsiai matavosi mero kėdę.
„Labai smagu matyti tokius judrius ir žingeidžius vaikus. Štai dėl jų mes turime stengtis ir dirbti“, – sakė Alytaus rajono meras A. Vrubliauskas.
Savivaldybės vadovas įteikė vaikams dovanų: vaikams – poliemenę-atšvaitą ir rašiklį, jų mokytojai L. Leškevičienei bei atlydėjusiai kolegei– knygas apie Alytaus rajoną. Meras drauge su mokiniais nusifotografavo ir padovanojo pagrindinį konkurso „Nuspalvink Alytaus rajono herbą“ prizą – tortą su rajono herbu  ir užrašu Alytaus rajono savivaldybė.
Alytaus rajono savivaldybė informacija
 

ČDM biblioteka atveria duris visuomenei

Marčiupio akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama