NAUJIENOS
Plečia socialinio būsto fondą
Toliau
Atgal

Ukmergės NSPC – net devyni nauji automobiliai

Kategorija:

Miestas:
Birželio 28 dieną Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centras (NSPC) sulaukė net devynių naujų „Fiat Tipo“ automobilių. Jie skirti centro darbuotojams, kurie paslaugas teikia rajono teritorijoje, daug bendrauja su paslaugų gavėjais jų gyvenamosiose vietose.
 
Centro administracijos sprendimu automobiliuose įrengta vietos nustatymo, kontrolės ir apskaitos sistema. Tokios sistemos galimybės labai didelės. Kadangi tiek seniūnijų teritorijoje, tiek mieste lankomų asmenų, kuriems teikiamos socialinės paslaugos, adresai dažniausiai nekinta daug metų, juos pažymėti maršrutuose nesudėtinga. Reikalui esant,  globojamų šeimų nariai bus palydėti ir nuvežti pas rajono teritorijoje esančius gydytojus ar valdžios įstaigas.
 
Nauji automobiliai įsigyti iš bendrovės „Krasta Auto Vilnius“. Lėšos - 101 610 eurų iš rajono biudžeto šiam pirkiniui buvo skirtos rajono savivaldybės mero Rolando Janicko iniciatyva ir tarybos narių pritarimu. 
 
Tai ženklus indėlis gerinant socialinių darbuotojų darbo aplinką ir suteikiant galimybę greitai reaguoti į pastaruoju metu ženkliai išaugusį įvairių iššūkių skaičių, rasti būdų kaip išspręsti neatidėliotinas problemas.
 
Ukmergės NSPC yra 92 etatai. Iki šiol centras turėjo tik du savivaldybės lėšomis pirktus automobilius. Dar keturi automobiliai buvo pirkti iš vykdomų projektų lėšų.
 
Šiuo metu įstaigos parkas  turi 15 automobilių. Naujos, šią savaitę paženklintos transporto priemonės į rajono kelius išriedės nuo liepos pradžios.
 
Centro kolektyvas tapo pačiu didžiausiu tarp rajono biudžetinių įstaigų. Jis priima profesinius iššūkius, nes savo misijos erdvėje gyvena kartu su nemaža dalimi rajono gyventojų.
 
 
Daiva Zimblienė
 
  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Čekauskų etnografinis muziejus

Šakių miesto karilionas

Griškabūdžio bažnyčia

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Zyplių dvarasPolitikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai