NAUJIENOS

Ugdymo procesas Slengių darželyje prasidės jau kovo 12 dieną

Kategorija:

Miestas:
Vasario 28 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl ugdymo proceso Slengių darželyje pradėjimo. Nutarta, kad vaikai darželį lankyti galės jau nuo kovo 12 dienos.
Pasitarime dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vedėjas Algirdas Ronkus, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, Statybos ir kelių priežiūros skyriaus specialistė Rūta Sarulienė, Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Laima Anužytė-Kilnė.
Kodėl ugdymo procesas prasidės nuo kovo 12 dienos? Šiuo metu virėjos, kurios dirbs naujai pastatyto darželio valgykloje, semiasi patirties iš kolegių Plikiuose, kur gaminamas maistas Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro vaikams ir vežamas į Slengius. Grįžusios virėjos išbandys naująją valgyklą, jos įrangą ruošdamos maistą Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro vaikams jau vietoje, todėl maisto pervežti nereikės. Kovo 8–9 dienomis tėveliai su vaikais bus pakviesti į atvirų durų dienas, kurių metu galės apžiūrėti naujas patalpas, susipažinti su kolektyvu, auklėtojomis. Kovo 12 dieną, kai jau bus pasirengta teikti tiek ugdymo, tiek maitinimo paslaugas, naujajame Slengių darželyje bus pradėta vykdyti ikimokyklinio ugdymo programa!
Ruošiantis į darželį priimti vaikus, lygiagrečiai siekiama gauti ir higienos pasą. Visuomenės sveikatos centro specialistai patikino, kad darželio pastatas atitinka visus keliamus reikalavimus. Vienintelis trūkumas – dar neįrengta higienos reikalavimus atitinkanti vaikų žaidimų aikštelė. Atsižvelgiant į tai, kad dėl oro temperatūros vaikai šiuo metu lauke nežais, o laikyti tuščią pastatą – neekonomiška ir neefektyvu, Klaipėdos rajono savivaldybė, siekdama patenkinti tėvų, kurie jau nekantrauja leisti vaikus į darželį,  poreikius, įstaigoje pradės vykdyti ugdymo procesą. Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė įpareigota užtikrinti, kad vaikų žaidimų aikštele nebus naudojamasi, kol ji neatitiks visų saugos reikalavimų.
Jau kovo 12 dieną 74 vaikai galės įsikelti į naujas, šviesias, šiltas ir jaukias 800 kvadratinių metrų patalpas, kuriose juos sutiks 6 naujai priimtos dirbti auklėtojos ir 4 auklėtojų padėjėjos. Vaikai bus ugdomi 4-iose grupėse. Projektas įgyvendintas iš Savivaldybės biudžeto lėšų. Visa pastato kartu su aplinkos sutvarkymu ir ilgalaikiu turtu vertė – daugiau kaip 655 tūkst. eurų. Pastato aplinka bus tvarkoma pavasarį, o visus saugos reikalavimus atitinkanti vaikų žaidimo aikštelė papildomomis lėšomis bus įrengta pavasarį. Slengių darželio kolektyvas atsakingai ruošiasi ir jau nekantriai laukia naujų ugdytinių!

Ernesta Strakšytė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama