NAUJIENOS

Trečiojo amžiaus universitetas baigė pirmuosius metus

Kategorija:

Miestas:

Praėjusį ketvirtadienį, gegužės 5 dieną, Pasvalio krašto muziejuje vyko Trečiojo amžiaus universiteto mokslų metų baigimo diena. Susirinkę senjorai džiaugėsi, kad šie mokslo metai buvo labai įspūdingi, turiningi, suteikiantys daug gyvenimiškos patirties.

Po šv. Mišių Pasvalio šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje ir įspūdingo klebono Alberto Kasperavičiaus pamokslo šventės dalyviai patraukė į Pasvalio krašto muziejų, kuriame laukė paskutinę mokslo metų dieną vainikuosiantis lektorės Lidijos Laurinčiukienės seminaras „Šiuolaikinis senjoras – veikli asmenybė. Pozityvaus mąstymo strategijos – senjoro mąstymo pamatas.“

Trečiojo amžiaus universitetui šie mokslo metai Pasvalio krašte buvo pirmieji. Universitetas savo veiklą pradėjo praėjusių metų spalio 1 dieną. Sėkmingai mokslo metus baigė 187 studentai.

Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas sveikino Trečiojo amžiaus universiteto studentus su mokslų metų baigimo diena. Džiaugdamasis kartu su Trečiojo amžiaus universiteto studentais, mero pavaduotojas teigė, kad šie studentai, turėdami daug gyvenimiškos patirties ir papildomų įgūdžių, kurių įgijo besimokydami šiame universitete, gali patys būti kuo puikiausi dėstytojai. Jis sakė, kad mokytis niekada nebus vėlu, o įgytos patirties nebus per daug. Tardamas sveikinimo žodžius studentams ir jų lektoriams, mero pavaduotojas vylėsi, kad ateityje universitetas sulauks dar daugiau studentų.

Trečiojo amžius universiteto studentai kartu su direktore Danute Morkūniene dėkojo Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojui Povilui Balčiūnui, taip pat Pasvalio šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonui Albertui Kasperavičiui. Universitetas džiaugėsi, kad turi daug bendradarbių, kurie prisidėjo, kad šie mokslo metai būtų tokie turiningi tiek universiteto auklėtiniams, tiek jiems dėsčiusiems asmenimis. Už bendradarbiavimą Trečiojo amžiaus universitetas dėkojo Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorei Danguolei Abazoriuvienei ir Pasvalio krašto muziejaus direktorei Vitutei Povilionienei, Visuomenės sveikatos biuro direktorei Vilmai Jankevičienei, Pasvalio krašto Garbės pilietei Genovaitei Jusaitienei.

Trečiojo amžiaus universitetas viliasi tęsti savo veiklą Pasvalio krašte ir sulaukti dar gausesnio būrio studentų ir kitais mokslo metais.

Eglė Lavickienė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama