NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Traktorių padangų kainos

Kategorija:

Miestas:
Traktorius – sunkiasvorė transporto priemonė, kuri yra skirta traukti įvairius žemės ūkio padargus. Tai yra motorinė transporto priemonė.  Būna vikšrinių bei ratinių traktorių, tačiau kur kas labiau paplitę ratiniai traktoriai. Senesniais laikais šios transporto priemonės buvo gana primityvios, skirtos atlikti tik vieną, pagrindinę, funkciją – traukti žemės ūkio padargus. Tačiau dabartiniai modernūs traktoriai turi daug prietaisų, kurie leidžia atlikti įvairesnes funkcijas. Pavyzdžiui, stumti  sniegą, traukti rąstus, krauti šiaudus, vilkti priekabas ir t.t.
Traktoriai turi du didelius užpakalinius ratus, kurie yra varantieji ir du mažus priekinius vairuojamuosius ratus.  Anksčiau traktoriuose nebūdavo kabinos, tik vairuotojo sėdynė, kuri  nebuvo niekuo uždengta. Vėliau saugumo sumetimais buvo pradėtos montuoti kabinos. Traktoriuje su kabina sumažėja vairuotojo susižalojimo tikimybė, nes vieno ar kito nelaimingo atsitikimo atveju kabinos konstrukcija jį apsaugo.
Prie traktorių montuojami padargai gali būti įvairūs: plūgas, šienapjovė, kultivatorius, vartytuvas, akėčios, purkštuvas, volas, krautuvas, mėšlo kratytuvas ir pan. Taigi, kaip matote, modernus traktorius yra daugiafunkcinė transporto priemonė.
Traktorių padangos
Jeigu Jus domina traktorių padangų kainos  norite nusipirkti geriausią prekę už patrauklią kainą, apsilankykite UAB „Rytas“ internetinėje parduotuvėje. Pas mus įsigysite traktorių bei žemės ūkio kombainų padangas.  Jos visos yra aukščiausios kokybės, patikimos ir ilgaamžės. Svarbu paminėti, kad prekiaujame ne tik padangomis, tačiau ir padangų kameromis, įvairiems pramoninės technikos įrenginiams skirtomis dalimis.
UAB „Rytas“ internetinėje parduotuvėje rasite platų traktorių ir kombainų padangų pasirinkimą. Iš tokios gausybės sau tinkamas padangas išsirinks kiekvienas ūkininkas. Pas mus galėsite įsigyti nuo pigiausių, paprasčiausių iki brangiausių padangų. Kiekvienam klientui turėsime ką pasiūlyti pagal jo poreikius, finansines galimybes.
Traktorių padangų kainos yra labai įvairios: gali svyruoti nuo 15 iki 5590 €. Brangiausios padangos reikalingos patiems didžiausiems ir galingiausiems traktoriams., nes kaina priklauso nuo padangų pločio bei ratų dydžio.  Kainą taip pat lemia padangų gumos kokybė, apkrovos indeksai, protektoriaus rašto sudėtingumas ir pan.
UAB „Rytas“ internetinėje parduotuvėje traktorių padangų kainos prieinamos kiekvienam klientui.
 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Čekauskų etnografinis muziejus

Šakių miesto karilionas

Griškabūdžio bažnyčia

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Zyplių dvarasPolitikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai