NAUJIENOS

Tiesiami pasikeitimo patirtimi tiltai

Kategorija:

Miestas:
Sausio 11 d. Visagine lankėsi gausi Šiaulių rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama Šiaulių rajono mero Antano Bezaro ir administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio. Svečiai atvyko susipažinti su Visaginu, pasisemti ir pasidalyti gerąja patirtimi sprendžiant aktualius socialinius bei ekonominius klausimus.
Vizitą Visagine delegacija pradėjo susitikimu su Visagino savivaldybės vadovais – mere Dalia Štraupaite, savivaldybės administracijos direktoriumi Sergejumi Mickevičiumi ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Aušra Andrijauskiene. Svečius ypač domino Ignalinos AE uždarymo procesas, savivaldybės vykdomi projektai – pramonės parko „SMART park“ kūrimas bei tokių stambių investuotojų kaip „Intersurgical“ pritraukimas. Vėliau svečiai apžiūrėjo atnaujintą Visagino paplūdimio zoną, „Visagino parko“ kompleksą ir lankėsi Ignalinos atominėje elektrinėje.
Tai buvo abipusiai naudingas vizitas – abiejų savivaldybių atstovai susipažino su teigiama patirtimi, kurią tikrai pritaikys siekdami dar labiau pagerinti savo savivaldybės gyventojų gyvenimo kokybę, o mūsų svečiai dar ir išsivežė puikias emocijas bei įspūdžius apie Visaginą.“
 
 
Visagino savivaldybės inf.
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama