NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Tarp gerų žinių – kelio atkarpos Labūnava–Babtai ir tilto per Dotnuvėlę sutvarkymas

Kategorija:

Miestas:
Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius Vilniuje susitiko su Lietuvos automobilių kelių direkcijos l. e. p. direktoriumi Vitalijumi Andrejevu, su kuriuo aptarti kėdainiečiams ypač aktualūs klausimai, susiję su kelių, gatvių ir šaligatvių tvarkymu.
Rajono vadovo S. Grinkevičiaus teigimu, pagrindinis šio susitikimo tikslas – susitarti dėl finansavimo iš Kelių priežiūros ir plėtros programos.
„Džiugu, kad mūsų rajonui bus skirta daugiau kaip 300 tūkst. daugiau eurų, nei buvo numatyta Lietuvos automobilių kelių direkcijos įsakyme. Taip pat aptarėme problemą dėl kelio atkarpos Labūnava–Babtai iki Kėdainių rajono ribos sutvarkymo. Gera žinia ta, jog šios kelio atkarpos darbai bus užbaigti šiemet ir kėdainiečiai galės džiaugtis atnaujintu geros kokybės keliu“, – sakė S. Grinkevičius.
Susitikime su Lietuvos automobilių kelių direkcijos l. e. p. direktoriumi V. Andrejevu mūsų rajono vadovas akcentavo ir kitas problemas, kurias būtina išspręsti. Viena jų – Pagiriuose, Šėtos seniūnijoje – neasfaltuota 700 metrų kelio atkarpa.
Taip pat ketinama tvarkyti J. Basanavičiaus gatvę ir joje riboti sunkiojo transporto eismą. Per parą pagrindine Kėdainių miesto gatve pravažiuoja daugiau kaip pusė tūkstančio sunkiųjų transporto priemonių.
„Galime pasidžiaugti per visą miestą iki Nevėžio upės sutvarkytais J. Basanavičiaus g. šaligatviais. Taip pat pažadėta, kad nuo gegužės mėnesio bus pradėti tiltelio tvarkymo darbai per Dotnuvėlės upelį Dotnuvoje“, – sakė S. Grinkevičius.
Rajono vadovas tikisi, jog darbai, kurie buvo aptarti susitikime su Lietuvos automobilių kelių direkcijos l. e. p. direktoriumi, bus įgyvendinami.
Kėdainių rajono savivaldybės informacija
 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai