NAUJIENOS

Svečiuose pas partnerius

Kategorija:

Miestas:

Visagino savivaldybė nuo 2014 m. aktyviai bendradarbiauja su Latvijos Respublikos Dagdos krašto savivaldybe. Per šiuos metus partnerystė išsiplėtė, dabar jau tiesiogiai bendrauja, patirtimi dalinasi Visagino ir Dagdos savivaldybių ikimokyklinio ugdymo įstaigos, bendrojo ugdymo mokyklos, kultūros, sporto centrai. Nė vienas didesnis kultūrinis renginys nevyksta be svečių –  partnerių. Ir tai – abipusė tradicija.

Gegužės 18 d. Dagdos krašto savivaldybė tradiciškai sukvietė pulką svečių iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Baltarusijos į tarptautinį šokio, muzikos, mados ir teatro festivalį „Apkabink mane, mamyte!“, skirtą Motinos ir Šeimos dienoms paminėti. Visaginui atstovavo Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos „Bernų kapela“ bei vaikų tėvai.

Savo energingu, muzikaliu ir nuoširdžiu pasirodymu jaunieji visaginiečiai ir jų tėvai sužavėjo Dagdos gyventojus ir miesto svečius. Sveikindamas festivalio šeimininkus bei svečius Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas padėkojo už kvietimą dalyvauti šiame renginyje, pasidžiaugė nuoširdžiu priėmimu ir mūsų savivaldybių bendradarbiavimu.


Svetlana Starinskaja
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama