Stiklas virtuvėje

Kategorija:

Miestas:
Stiklas virtuvėje
Virtuvė – vieta, kurioje praleidžiame daug laiko: gaminamemaistą šeimai, draugams, valgome, šnekučiuojamės, aptariame dienos įvykius ir pan. Todėl ji turi būti ne tik funkcionali, bet gražiai, skoningai įrengta. Yra daugybė virtuvės įrengimo idėjų, įvairių interjero detalių, kurios net paprastą virtuvę pavers kitokia, išskirtine. Viena iš tokių detalių yra stiklo sienelės. Tai šiuolaikiška, gražu bei populiaru.
Iš tiesų, stiklas virtuvėje gali būti panaudotas labai įvairiai. Iš šios medžiagos gali būti pagamintos spintelių durelės, stalviršiai, juo galima papuošti tam tikras sienos dalis ir pan. Elementai iš stiklo suteikia erdvės, šviesos, lengvumo pojūtį.
Stikas virtuvėje – ne tik modernu, madinga, bet ir praktiška. Jis lengvai prižiūrimas ir valomas, nes neturi jungčių, kuriose galėtų kauptis nešvarumai (kaip tarpuose tarp plytelių ar kitų sienos apdailos elementų).
Be to, stiklas virtuvėje yra gana lengvai pritaikomas. Jis gali būti įvairių spalvų, su įvairiomis spalvotomis detalėmis, tad stiklo elementus nesunku pritaikyti skirting stilių virtuvės interjere. Jeigu norite dar didesnio išskirtinumo, galima ant stiklo uždėti įvairius skaitmeninius vaizdus.
Dar vienas privalumas – garantija, kurią mūsų įmonė suteikia visiems stiklo gaminiams virtuvei.
Spalvos
Stiklo sienelės gali būti įvairių spalvų. Jas reikia rinktis atsižvelgiant į virtuvės interjerą, jame vyraujančias spalvas, kurios turi derėti tarpusavyje. Lengviausia derinti vienspalvį stiklą. Įvairiais raštais puoštą stiklą derinti kur kas sudėtingiau, nes lengva apsirikti bei sukurti per daug kontrastingą vaizdą.
Stiklo sienelės storis
Specialistų teigimu, geriausia rinktis 4-6 mm storio stiklo gaminį, kuris yra skaidrus, bet kartu ir grūdintas (todėl stipresnis), su apdirbtomis kraštinėmis. Kalbant apie stiklo sienelės montavimo vietą, rekomenduojama ją dėti virš kriauklės arba viryklės. Tačiau galima rinktis kitas, originalesnes vietas.
Jeigu pageidausite, mūsų specialistai atvyks pas Jus į namus, išmatuos, patars bei atsakys į Jums rūpimus klausimus.
Taigi stiklo sienelės yra puikus, šiuolaikiškas virtuvės interjero sprendimas. Jos pagyvina interjerą, suteikia erdvės pojūtį. O iš spalvų bei raštų gausybės sau tinkamą variantą išsirinks net patys išrankiausi žmonės.
STIKLODIRBTUVES.LT  - išsirinkite dušo kabiną savo namams.
 

Mano Krastas