NAUJIENOS

Spalvos, juokas ir nepamirštami nuotykiai „Domino“ teatre

Kategorija:

Miestas:
„Nuotykių per daug nebūna!“ – tokiu šūkiu šiais metais „Domino“ teatras pasitinka vasarą. Šiemet ji bus išties ypatinga – spalvota, įdomi ir kupina nepamirštamų vasaros nuotykių! Pradėti vasaros sezoną „Domino“ teatras nusprendė dalyvaudamas vienoje įspūdingiausių miesto švenčių – Druskininkų kurorto šventėje.
 
„Labai džiaugiamės, kad šiemet turėjome unikalią progą vasarą pradėti Druskininkų kurorto šventėje bei pirmą kartą dalyvauti ir tradicija tapusioje teatralizuotoje eisenoje. Tai buvo puikus būdas pradėti mūsų ryškią, nuotaikingą ir spalvotą „Nuotykių vasarą“!“ – sako „Domino“ teatro vadovė Diana Bukantaitė-Kutkevičienė.
 
Patirtus didžiausius vasaros, vaikystės ar net viso gyvenimo nuotykius prisiminė ir papasakojo ir „Domino“ teatro aktoriai.
 
„Iš vaikystės geriausiai prisimenu senąją Palangą, su ankstesne Basanavičiaus alėja, savo ypatingu kvapu. Ji man buvo lyg kokia stebuklinga planeta, kurioje įvykę labai daug nuostabių dalykų... – dalinasi aktorius Sakalas Uždavinys. – O iš šių laikų labiausiai įsiminė praėjusią vasarą patirtas nuotykis – trise iš Lietuvos su sklandytuvais nuskridome net iki Ukrainos! Nors visi sakė, kad tai neįmanoma, niekas dar nėra tokio atstumo (1800 km) nėra įveikęs, bet mums pavyko! Nuo Baltijos iki Juodosios jūros nuskridom per 5 dienas. Nerealus jausmas – lyg būčiau į Everestą įkopęs!“.
 
Aktorius Dovydas Stončius su nostalgija prisimena vieną vasaros nuotykį Vokietijoje, kur prieš dešimtmetį teko dalyvauti teatrų festivalyje: „Teatro kieme viena iš teatro trupių rengė pasirodymą, kurio metu buvo galima laimėti automobilį. Nusprendžiau sudalyvauti. Žaidimo esmė – kuo ilgiau išlaikyti padėtą plaštaką ant automobilio stogo. Pradžioje dalyvių buvo daug, bet su laiku jų vis mažėjo, kol galiausiai, apie 6 val. ryto, likome dviese su vokiečiu apšvietėju. Abu sušalę ir peralkę laikėmės iki 9 val. ryto, kol pagaliau vokietis nebeištvėrė ir išbėgo į tualetą. Taip aš laimėjau 1987 m. gamybos automobilį Peugeot 105“, – su plačia šypsena užbaigia pasakojimą Dovydas Stončius.
 
„Draugų suorganizuotas bernvakaris“ – tokioje frazėje jau užkoduotas tikrų tikriausias nuotykis. Rokas Petrauskas tą tik patvirtina: „Per bernvakarį mane pagrobė, ant galvos uždėjo gobtuvą, išmetė laukuose ir liepė rasti kelią namo – per miškus ir dilgėlių pievas. Miške radau kompasą, kirvį ir banano kostiumą, tad kelionę turėjau tęsti kaip „žmogus – bananas“. Išėjęs iš miško stabdžiau pravažiuojančius automobilius, bet žmonės bijojo sustoti „bananui“ su kirviu rankose. Draugai tikrai pasistengė, kad to nuotykio nepamirščiau visą gyvenimą!“.

 
Jei ir jūs jau pasiilgote vasaros nuotykių, apsilankykite „Domino“ teatre. Šią vasarą „Eglės sanatorijoje“ rodysime pačius populiariausius spektaklius! Nepraleiskite progos patirti geriausią vasaros nuotykį!
 
 
 
Elena Savickaitė
Domino teatras

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama