NAUJIENOS
Dailininkas, kūręs miesto veidą
Toliau
Atgal

Skirtos lėšos Pilies šiaurinio bokšto remontui

Kategorija:

Miestas:
Skirtos lėšos Pilies šiaurinio bokšto remontui
2017-2018 metais įgyvendinant projektą „ Tauragės krašto muziejaus modernizavimas“, muziejuje bus įrengtos dinamiškos, nuolat kintančios ekspozicijos, interaktyvios erdvės. Muziejus taps dar didesniu traukos ir bendravimo centru. Lygiagrečiai su įgyvendinamu projektu bus sutvarkytas ir šiaurinis Pilies bokštas.
Atsižvelgiant į Tauragės krašto muziejaus direktoriaus Romualdo Vaitkaus prašymą bei remiantis Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos šių metų kovo mėn. pateiktą reikalavimą, nuspręsta skirti lėšų Tauragės Pilies šiaurinio bokšto remontui.Šiaurinio bokšto kuorų sutvirtinimui, pertinkavimui , kasmetiniam pilies išorės ir vidaus sienų remontui bei muziejaus fondų 2 aukšto remonto darbams atlikti bus skirta5 000 Eur.
Tai tik dalis visiems darbams atlikti reikalingų lėšų.Numatoma atlikti fasado tinko remonto, gruntavimo, vidaus ir išorės sienų dažymo  bei kitus darbus.
Vykstant Tauragės krašto muziejaus modernizavimo projektui, kai kurios patalpos ( pvz. muziejaus fondo 2 aukštas) neįeina į projekto sąmatą, todėl jų remontui reikalingos papildomos lėšos. Jos bus skirtos ir Tauragės rajono biudžeto.
„Įgyvendinus projektą bei atlikus visus numatytus remonto darbus, turėsime modernią, interaktyvią laisvalaikio zoną, kurioje galėsime ne tik apžiūrėti eksponatus, bet ir  dalyvauti įvairiuose edukacinėse programose, renginiuose ar tiesiog jaukiai pasėdėti sutvarkytuose Pilies erdvėse“,- teigė rajono vadovai.

Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Inesa Vaigauskienė
Romualdo Vaitkaus nuotraukos
 
 

Politikų žodis

Reklama

Mano kraštas

Partneriai