NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Sezonui artėjant pasirūpinkite tinkama apranga ir aksesuarais laisvalaikiui gamtoje

Kategorija:

Miestas:
Leidžiant laką gamtoje karinė ar specializuota apranga yra vienas iš geriausių ir patogiausių pasirinkimų. Ji ne tik tinkama esant įvairios oro sąlygoms, bet taip pat yra patvari, patogi nešioti, funkcionali ir komfortiška. Laisvalaikio, turizmo prekių ar specializuotose internetinėse parduotuvėse tokios prekės klasifikuojamos kaip prekės armijai ir civiliams. Šioje kategorijoje paprastai pirkėjams siūloma, karinė ir medžioklinė apranga, peiliai ir kiti įrankiai, šaudymo įranga, šratasvydžio įranga, optiniai prietaisai, avalynė ir kitos prekės. Jums nebūtina būti kariu, kad galėtumėte naudotis visais tokios aprangos ir aksesuarų privalumais. Internetinės parduotuvės b-a.eu, pirkėjams siūlančios prekes civiliams, kariams ir medžiotojams, atstovas M. Meliešius pateikia kelis patarimus, kuriais vadovaujantis išsirinksite tinkamiausias prekes.
Tinkama apranga gamtoje – būtinybė
Šiuo metu vis labiau populiarėja įvairūs laiko gamtoje leidimo būdai: keliavimas, žygiai, medžioklė, žvejyba ir kt. Šiai veiklai labai svarbu pasirinkti tinkamą aprangą, pritaikytą aktyviam laisvalaikiui gamtoje. Tokia apranga yra patogi, leidžia patogiai judėti, yra funkcionali, nes turi įvairių kišenių smulkmenoms susidėti, lengvai prižiūrima, nes yra atspari purvui ir nepraleidžia drėgmės. Todėl karinės taktinės ar specialiai žygiams pritaikytos kelnės gamtoje visuomet bus patogesnės už paprastus džinsus ar sportinę aprangą.
Renkantis aprangą laisvalaikiui gamtoje reikėtų atkreipti dėmesį, kokios yra pasirinktų drabužių charakteristikos. Vienas iš svarbių parametrų – audinio pralaidumas vandeniui. Dažniausiai apibūdinant audinio pralaidumą naudojamas parametras, kuris išreiškiamas milimetrais. Kuo didesnė šio parametro vertė – tuo audinio atsparumas vandeniui geresnis. Kita svarbi charakteristika – audinio atsparumas plyšimui. „Rip-stop“ tipo audiniai gaminami naudojant specialią technologiją, dėl kurios audinys neplyšta, t.y. atsiradę maži įplyšimai nesiplečia. Apranga pagaminta iš tokio audinio labai patogi leidžiant aktyvų laisvalaikį gamtoje.
Tinkama apranga, tai ne tik drabužiai, bet ir batai. Tinkamai pasirinkta vandens nepraleidžianti avalynė apsaugo kojas nuo drėgmės, patogūs batai neleidžia kojoms pavargti, nepritrina pūslių, apsaugo nuo sužeidimų ir suteikia stabilumo gamtoje vaikštant nelygiais paviršiais – mišku, kalvomis, upių pakrantėmis. Laisvalaikio leidimui gamtoje, ypač miške, labai tinka medžiokliniai, taktiniai ar kariniai batai. Renkantis batus reikėtų įvertinti kelias svarbiausias savybes: batai neturi būti sunkūs, turi nepraleisti drėgmės ir kvėpuoti, kad nešustų koja. Paprastai tokiomis savybėmis pasižymi odiniai arba iš membraninių medžiagų pagaminti batai.
Tinkami aksesuarai ir įrankiai – komfortiškas laisvalaikis
Leidžiant laiką gamtoje labai svarbus aprangos funkcionalumas. Papildomo funkcionalumo galima suteikti pasirinkus tinkamus aksesuarus ir priedus: įvairūs krepšiai, diržai ar dėklai padės tinkamai susidėti visus daiktus, patogi kuprinė nenuvargins Jūsų pečių, o papildomos kišenėles leis greitai pasiekti norimus įrankius. Įvairūs prožektoriai ir šviesos šaltiniai būtini, jeigu gamtoje laiką leidžiate naktį.
Medžiotojai tikriausiai neišsivers be specializuotos įrangos – optinių prietaisų, žiūronų, dėklų ginklams. Tuo tarpu geras peilis pravers tiek medžioklėje, tiek turistiniame žygyje. Kokį peilį pasirinksite – priklauso nuo Jūsų poreikių, kadangi internetinėse parduotuvėse šių prekių asortimentas gana didelis. Svarbiausias patarimas renkantis įrankius ir aksesuarus – racionaliai įvertinti kaip ir kokiose situacijose juos naudosite. Tik tuomet rinkitės Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį variantą.
Prekės kariams, civiliams ir medžiotojams internetu
Vis daugiau prekių prieš prasidedant aktyvaus laisvalaikio gamtoje sezonui įsigyjama internetu, specializuotose parduotuvėse. Visų pirma toks pirkimo būdas sutaupo laiko ir leidžia skirtingas prekes palyginti tarpusavyje. Be to, internetinėje parduotuvėje prekės paprastai kainuoja pigiau, nei fizinėse parduotuvėse, taip pat prekės pristatomos į namus, todėl toks apsipirkimas yra labai efektyvus.
Internetinėje parduotuvėje b-a.eu siūlomas labai didelis prekių civiliams, kariams ir medžiotojams pasirinkimas. Prekių galima ieškoti pagal skirtingas kategorijas: amunicija, ekipuotė, avalynė, dažasvydžioįranga, karinė, medžioklinė apranga, optiniai prietaisai, peiliai ir įrankiai ir kt. Abejojant dėl prekės pasirinkimo visuomet galima pasikonsultuoti su parduotuvės specialistais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią ir geriausią prekę. Siekiant užtikrinti kokybišką pirkėjų aptarnavimą, parduotuvėje siūlomi kokybiški, žinomų gamintojų produktai, todėl išsirinkta prekė tarnaus ilgą laiką. Nedelskite iki paskutinės minutės ir apsirūpinkite tinkama apranga, aksesuarais ir įrankiais jau dabar.
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai