NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Šeštadienį bus išvalyta daugiau kaip 135 daugiabučių namų kiemai sostinėje

Kategorija:

Miestas:
Vilniaus savivaldybė šeštadienį planuoja nuo sniego vaduoti daugiabučių namų kiemus.  Dvi miesto aplinką prižiūrinčios bendrovės – „Mano aplinka“ ir „Stebulė“ –  į kiemus išsiųs 37 sniego valymo automobilius ir krautuvus.   Per šeštadienį planuojama išvalyti daugiau kaip 135 daugiabučių namų kiemus 18 –oje sostinės seniūnijų.  

Pirmiausia bus valomi pravažiavimai į kiemus, juose esančios slidžios įkalnės ir pravažiavimai, jungiantys daug namų kvartale.  Sniego valymo technika daugiabučiuose kiemuose pradės dirbti nuo ankstaus ryto. Apie planuojamą akciją sostinės gyventojai bus informuoti iš anksto.

Vilniaus miesto savivaldybė ragina gyventojus šeštadienį patraukti automobilius iš kiemų, kad sniego valymo technika galėtų tinkamai išvalyti automobilių stovėjimo aikšteles ir važiuojamąją kiemo dalį.  Į talką padėti valyti savo kiemus kviečiami ir patys daugiabučių namų gyventojai.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad prie gatvių esantys šaligatviai turi būti valomi 11 kartų, kiemų šaligatviai – 9 kartus, o automobilių aikštelės kiemuose – 4 kartus per mėnesį.

Nuotraukos fotografo – Sauliaus Žiūros.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai