Saulius Urbonas: vienas reikšmingiausių pastarojo metų darbų – buvusio Telšių karinio miestelio sutvarkymas

Kategorija:

Miestas:
Saulius Urbonas: vienas reikšmingiausių pastarojo metų darbų – buvusio Telšių karinio miestelio sutvarkymas
 
Telšių rajono savivaldybės administracijoje yra 16 struktūrinių padalinių – skyrių, taip pat 11 teritorinių padalinių – seniūnijų. Kasdien sprendžiame kylančius iššūkius svarbiausiose žmogaus gyvenimo sferose: pradedant socialine sritimi ir baigiant gatvių asfaltavimu. Tad lengviau būtų atsakyti, kurioje srityje tų iššūkių ir rezultatų nebuvo.
Vienu iš reikšmingiausių šiemet baigtų darbų įvardinčiau buvusio karinio Telšių miestelio rekonstravimą.
Bemaž 16 ha ploto strategiškai palankioje vietoje esanti buvusio karinio miestelio teritorija buvo apleista. Parengtu detaliuoju planu suformuota keliolika naujų sklypų, rekonstruotos ir įrengtos gatvės, pėsčiųjų bei dviračių takai, pakloti lietaus nuotekų ir apšvietimo tinklai, nugriauti 8 pastatai, įrengtos dvi transporto priemonių stovėjimo aikštelės ir atlikta daugybė kitų darbų.
Po buvusio karinio miestelio rekonstrukcijos  Telšių miesto teritorija bus naudojama racionaliau ir padidės teritorijos patrauklumas investicijoms.
 
Rekonstruotoje teritorijoje planuojama steigti pramonės parką, o suformuotus sklypus nuomoti verslininkams. Ši pramonės ir verslo plėtra neginčytinai turėtų teigiamų pokyčių ekonomikos atžvilgiu: Telšių pramonės parkas į regioną padėtų pritraukti aukštesnės pridėtinės vertės Lietuvos bei užsienio įmones ir suteiktų palankesnes sąlygas vietos žmonėms vystyti verslą.
 
Saulius Urbonas
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius
 
Paskelbta "Savivaldybių žinios", Nr.21

Mano Krastas