NAUJIENOS

Sąmoningas gyvenimas ekologijos srityje – nuo pat mažų dienų

Kategorija:

Miestas:
Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko Radviliškio rajono priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių renginys „PRIEŠmokyklinukai – EKOvaikiukai“. Renginio sumanytoja – Gražinos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Vera Jasinskienė, rėmėjai – Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius.

Renginyje dalyvavo Radviliškio rajono priešmokyklinių ugdymo grupių ugdytiniai ir jų pedagogai iš Sidabravo gimnazijos, Vaižganto progimnazijos, Gražinos pagrindinės mokyklos ir Šeduvos lopšelio-darželio. Renginio dalyvius pasveikino Radviliskio rajono savivaldybės mero pavaduotojas  Mindaugas Pauliukas ir Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Alfredas Juozapavičius, kuris  mažiesiems ekologams įteikė daugybę dovanėlių, pagamintų iš perdirbtų medžiagų.

Dalyviai žiūrėjo EKOkolekcijos meninės programėlės pristatymą  „Kakė Makė ir jos draugai“ (vadovės Vera Jasinskaja ir Genutė Šimkuvienė), dirbo šešiose  EKOdirbtuvėse. M. Pauliukas padėkojo mokytojams, kad jie nuo pat mažų dienų   vaikams diegia atsakingą požiūrį į  žemės išteklių naudojimą,  ekologiją ir sąmoningumą šioje srityje.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis ir Radviliškio rajono Ekologinio ugdymo centro prizais.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija

Mindaugo Pauliuko nuotrauka


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama