NAUJIENOS

Rezultatas pasiekiamas dirbant kartu

Kategorija:

Švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė dalyvavo spalio 29 d. vykusiame susitikime su Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos tarybos nariais.

„Susitikime aptarėme aktualiausius švietimo klausimu. Aptarti mokytojų atlyginimus, mokinių konsultavimą, vertinimo sistema, tėvų atsakomybę, mokinių maitinimą, priešmokyklinį ugdymą, neformalaus ugdymo krepšelį. Diskutuojant apie mokytojų atlyginimą, paaiškėjo, kad esama neaiškumų dėl mokėjimo už pavadavimą. Ministerija siekdama, kad nenukentėtų mokymo procesas, nuo šių mokslo metų pradžios numatė mokėti atlygį už pavadavimą. Ne visose savivaldybėse nustatyta apmokėjimo už pavadavimą tvarka. Ministerija įsipareigojo kreiptis į savivaldybes skatindama jas sukurti reikalingą tvarką“, – susitikime svarstytus klausimus apžvelgia viceministrė Genoveita Krasauskienė.

Apsikeista nuomonėmis apie šiuo metu kuriamą integruotos mokyklų darbo kokybės stebėsenos modelį. Aparta, kaip sekasi diegti judriąsias pertraukas,  kurias mokiniai būtų skatinami praleisti aktyviai.

Susitikime diskutuota ir apie šiuo metu kuriamą integruotos mokyklų darbo kokybės stebėsenos modelį. „Labai svarbu tobulinti šiuo metu galiojančią išorinio vertinimo sistemą, kad vertinimo rezultatai nebūtų tik parodomieji“, – pabrėžė viceministrė.

Susitikime aptarti ir kiti švietimui aktualūs klausimai.

Aistė Rimaitė


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama