Rekonstruotos Vilniaus gatvės šventėje pasiektas rekordas!

Kategorija:

Miestas:
Rekonstruotos Vilniaus gatvės šventėje pasiektas rekordas!
Vilniaus gatvės šventėje vakar pasiektas ilgiausio Lietuvoje oficialių iškilmių kilimo rekordas – 296 metrų ir 30 centimetrų! Rekonstruotos gatvės atidaryme nusidriekusiu raudonuoju kilimu penktadienį mielai  žengė ir vaikai, ir verslininkai, ir senjorai, ir miesto svečiai.   Ir tai tik vienas pirmųjų šventės  akcentų.  Vidurdienį gausios publikos aplodismentų sulaukė Manto Wizard iliuzijų šou, minią stebėjo ir kvapą gniaužiantį  akrobato Andrej Sobolevskij vaikščiojimą  lynu tiesiog virš Vilniaus gatvės, o vakare dar laukia  diskusijos „Gyvojoje bibliotekoje” ir gyvo garso koncertai. 
 
Vilniaus gatvėje buvo labai  laukiami ir patys mažiausi praeiviai su tėveliais.  Vaikų zonoje prie kavinės „Pinavija“ vaikus kalbino ir drauge žaidė smagiausi vaikų švenčių studijos „Linksmasis lagaminas“ personažai, mažieji galėjo nardyti mirguliuojančių muilo burbulų jūroje! 
 
Kone pusvalandį  virš gatvės ant lyno vaikščiojo  verslininku su lagaminu rankoje pavirtęs akrobatas:  „Labai džiugu užsienyje populiarų vaikščiojimą lynu išbandyti gimtajame mieste ir parodyti per tris metus išvystytus gebėjimus. Ant tokių aukštai pakabintų balansavimui skirtų juostų be įprasto vaikščiojimo įmanoma daryti ir įvairias balansavimo pozas bei vis pasaulyje populiarėjančius siūbavimo ir apsisukimų aplink juostą triukus, dalį kurių pamatė ir vilniečiai“, – sakė Andrej Sobolevskij.
 
Dieną  gatvės praeivius linksmino „Ritmas kitaip“, Styginių grupė The Voiceless. Gyvo garso šventė tęsėsi iki pat vėlyvo vakaro.
 
Išsiilgusiems įdomių diskusijų Vilniaus gatvėje veikė „Gyvoji biblioteka“.  
 
Nuotraukos - fotografo Sauliaus Žiūros: 

  
Rinkodaros ir komunikacijos skyrius,
Mano Krastas