NAUJIENOS

Rajono ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovai aptarė aktualius klausimus

Kategorija:

Miestas:
Į savivaldybę su rajono vadovais susitikti atvyko VšĮ Kėdainių ligoninė direktorius Stasys Skauminas ir  Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė. Įstaigų ir rajono vadovai aptarė visus aktualius įtaigų veiklos klausimus.
Po pokalbio bendrais įstaigų veiklos ir darbo tvarkos klausimais, buvo atidžiau nagrinėjamos atliktų auditų išvados.
Susitikime rajono meras Valentinas Tamulis analizavo PSPC atlikto audito išvadas ir po jų priimtus sprendimus. Daugumą audito rekomendacijų centras turės įgyvendinti iki šių metų gruodžio 31 dienos. Svarbiausi iš jų, kad Administracijos direktoriaus Arūno Kacevičiaus įsakymais – patvirtintas darbuotojų pareigybių (etatų) sąrašas ir patikslinta Centro organizacinė struktūra, parengta Centro veiklos strategija bei patvirtintos visos privalomos Centro veiklos užduotys. 
Susirinkime nutarta, kad artimiausiam Tarybos posėdžiui bus ruošiamas sprendimo projektas dėl dviejų medicinos punktų Kunionyse ir Miegėnuose uždarymo. Kėdainių rajone liks 20 medicinos punktų, tačiau paslaugų teikimas  gyventojams nenutrūks.
Sunegalavę Kunionių ir Miegėnų gyventojai jau dabar kreipiasi  į Josvainių arba Gudžiūnų ambulatorijas, Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centrą. Ten juos konsultuoja šeimos gydytojas, išrašo vaistams receptus, paskiria tyrimus bei kitas procedūras. Tik ambulatorijoje  dirbanti slaugytoja, po gydytojo apžiūros, gali atlikti visus reikiamus tyrimus, paskiepyti suaugusius ir vaikus, šeimos gydytojas išrašyti kompensuojamus ir nekompensuojamus vaistus. Negalintiems atvykti į ambulatoriją gyventojams, bus teikiamos mobilios paslaugos namuose.
Be audito analizės, meras domėjosi  Akušerijos ir ginekologijos skyriaus situacija ir likimu. Su vadovais sutarta plačiau informuoti rajono žmones apie skyriuje teikiamas labai patogias ir patrauklias sąlygas gimdyvėms su  naujagimiais.
Šiuo metu skyriuje dirba keturi aukštos kvalifikacijos akušeriai ginekologai. Kėdainių ligoninėje yra galimybė mamai gulėti palatoje vienai su naujagimiu. Meras Valentinas Tamulis išreiškė susirūpinimą, kad nesant reikiamam gimimų skaičiui, skyriaus gali rajono ligoninėje nelikti. Tuomet  būsimos mamos neturės galimybės gimdyti arti savo namų –  Kėdainių ligoninėje.

Astijus Krauleidis

ČDM biblioteka atveria duris visuomenei

Marčiupio akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama