NAUJIENOS
Joniškiečiai kuria savo tradicijas sostinėje

Radviliškyje – nauji namai Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Radviliškio Viltis“ nariams

Kategorija:

Miestas:
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Radviliškio Viltis“ kviečia apžiūrėti jų naujus namus ir prisidėti prie veiklos savanoriaujant
 
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Radviliškio Viltis“ 2019 m.  gegužės 17 d. 14 val. kviečia į atvirų durų dieną S. Daukanto g. 33, Radviliškyje.  Naujuose savo namuose  drauge su Radviliškio rajono savivaldybės vadovais  bus kalbama apie  asmenų, turinčių intelekto sutrikimų, integraciją į bendruomenę, pagalbos būdus šeimos nariams.
 
Durys bus atvertos visiems, nes bendrijos tikslas – plačiau pristatyti Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Radviliškio Viltis“ veiklą, pasidžiaugti tuo, kas jau yra nuveikta, pakalbėti apie  netolimos ateities planus.
 
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Radviliškio Viltis“  jau gegužės mėnesį planuoja pradėti teikti dienos socialinės globos institucijoje paslaugas, artimiausiu metu siekiama pradėti teikti tokias pat paslaugas ir namuose. Bendrijos nariai labai laukia ir laikinojo atokvėpio paslaugos. Bendrija „Radviliškio Viltis“ vykdo daug įvairių projektų, į kurių veiklas stengiasi įtraukti ne tik neįgalius asmenis, bet ir jų šeimų narius, tai palengvinti jų būtį.  
 
2019 m.  gegužės 17 d. 14 val. (penktadienį) labai laukiama Radviliškio rajono gyventojų, kuriems aktualios minėtos paslaugos, norinčių dalyvauti bendrijos veikloje.
Labai laukiama savanorių, kurie gali  prisidėti prie bendrijos veiklos, taip įprasmindami save ir įgydami kitokios patirties. Daugiau informacijos – tel. 8 626 86 859.
 
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Radviliškio Viltis“ informacija

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama