NAUJIENOS

Radviliškio rajono trišalės tarybos posėdis

Kategorija:

Miestas:

Pirmuoju klausimu apie vaikų ir jaunimo vasaros poilsio organizavimo galimybes bei išteklius pasisakė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotoja Lina Juozapaitytė bei šio skyriaus vyriausioji specialistė Ilona Gvazdžiauskienė. Pranešėjos minėjo, kad Radviliškio rajone organizuojamam vaikų socializacijos ir poilsio programų rėmimo konkursui buvo pateiktos 26 paraiškos ir visoms buvo skirtas finansavimas (Savivaldybės administracija skyrė 17 500 eurų). Pavaduotoja Lina Juozapaitytė bei vyriausioji specialistė Ilona Gvazdžiauskienė pažymėjo, kad rajono vaikai ir jaunimas atostogų metu, turės galimybę susipažinti ne tik su Radviliškio rajonu, bet ir aplankys kitus šalies rajonus: Pasvalio, Pakruojo, Panevėžio, Raseinių, Šiaulių, Kėdainių, Kauno, Anykščių. Taip pat aplankys Šventąją, Juodkrantę, Klaipėdą, Palangą, Tytuvėnus, Platelius ir kitus miestus. Yra numatytos išvykos į Dino parką, delfinariumą, zoologijos sodą, įvairius Lietuvos dvarus ir muziejus. Vasaros poilsio metu vaikai turės galimybę ne tik sportuoti, mokytis plaukti, bet ir lipdyti iš molio, gaminti papuošalus iš odos, mokytis velti vilną, kepti duoną.

Posėdyje vienbalsiai buvo patvirtinti Trišalės tarybos naujos redakcijos nuostatai.

Trišalės tarybos posėdžio metu buvo supažindinta su pasikeitimais taryboje. Kitame trišalės tarybos posėdyje Radviliškio rajono savivaldai atstovaus 5 atstovai: Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Ernestas Mončauskas, savivaldybės tarybos narys Jonas Pravilonis. Darbuotojų - profesinių sąjungų atstovų- šalis nepasikeitė. Jiems atstovaus penki nariai: Radviliškio regiono profesinių sąjungų centro pirmininkė Lena Skriptienė, profesinių sąjungų pirmininkai Dainius Dapkus, Germina Margaitienė, Rimantas Gedvilas, Valentina Škeliova. Pasikeitė darbdavių šalies atstovų sudėtis. Suvedus darbdavių balsavimo rezultatus, šiai šaliai kitame trišalės tarybos posėdyje atstovaus: IĮ „Santovita“ vadovas Pranas Balckus, Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas, UAB „Radviliškio šiluma“ direktorius Pranas Mickaitis, UAB „Radviliškio autocentras“ direktorius Vaidas Stasiukynas ir naujai išrinktas narys S. Krivicko įmonės „Fasma“ vadovas Sigitas Krivickas. 

Posėdžio metu buvo diskutuota apie naujos Radviliškio rajono savivaldybės administracijos prioritetus, veiklos gaires, perspektyvas. Tarybos metu vyko rezultatyvus pokalbis, kurio metu buvo išklausyti visų trišalės tarybos narių pasiūlymai, idėjos, pastabos dėl trišalės tarybos veiklos optimizavimo bei aktyvinimo. Numatyti išvažiuojamieji trišalės tarybos posėdžiai bei posėdžių organizavimas rajone.

Radviliškio rajono trišalės tarybos informacija


ČDM biblioteka atveria duris visuomenei

Marčiupio akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama