NAUJIENOS

Prienuose lankėsi ūkio ministras E. Gustas

Kategorija:

Miestas:
Liepos 7 d. meras Alvydas Vaicekauskas priėmė į Prienų r. savivaldybę su darbo vizitu atvykusius ūkio ministrą Evaldą Gustą ir viceministrą Marių Skarupską.
Šio vizito metu buvo aptarta Prienų r. verslo aplinka, iššūkiai. Ministras kartu su meru lankėsi įmonėse UAB „Ekofrisa“ ir UAB „Wilara“, kurių vadovai L. Padvaiskienė ir G. Olsevičius pristatė verslo vystymosi kryptis, projektinę veiklą.
Svečiai taip pat susitiko su verslininkais, spaudos atstovais, pristatė esamas ir būsimas ES 2014–2020 metų finansavimo laikotarpio priemones. Ūkio ministras E. Gustas ragino verslininkus pasinaudoti ES finansavimo galimybėmis, nes ateityje tokių sąlygų gali ir nebūti. Viceministras M. Skarupskas pabrėžė, kad kiek įmanoma stengiamasi supaprastinti paraiškų pateikimo mechanizmą, kvietė naudotis Lietuvos Respublikos Vyriausybės įkurtos įmonės „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) teikiamomis paslaugomis. INVEGA teikia paskolų smulkiajam ir vidutiniam verslui garantijas bankams bei administruoja dalinį paskolų palūkanų dengimą.
Susitikimo metu aktyviai diskutuota apie verslo sąlygas ir aplinką Lietuvoje, apsikeista nuomonėmis apie verslui naudingus pokyčius.
 
Prienų r. savivaldybės informacija
 
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama