NAUJIENOS

Prie programos „Kitas 100“ jungiasi ir privačios iniciatyvos

Kategorija:

Miestas:

Vyriausybės programa „Kitas 100“ jau antrus metus remia į geriausius pasaulio universitetus įstojusius jaunuolius. Pernai startavęs konkursas šiemet ne tik tęsiamas, bet ir plečiamas: programos fondas didinamas tris kartus ir siekia 300 tūkstančių eurų. Be to, šiais metais programą nusprendė paremti ir privačios iniciatyvos – vieną papildomą stipendiją skirs VšĮ „Mariaus Jakulio Jason fondas“.

„Džiaugiuosi, kad prie Vyriausybės iniciatyvos jungiasi ir privatūs rėmėjai, taip rodydami gerą bendradarbiavimo pavyzdį, – sako Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. – Mes visi kartu siekiame to paties tikslo – padėti gabiausiems jaunuoliams įgyti geriausią išsilavinimą, žinių ir patirties, kad visa tai grįžę galėtų pritaikytų Lietuvoje. Kviečiu ir kitus, matančius šioje programoje prasmę, jungtis prie „Kitas 100“ iniciatyvos, kad dirbdami kartu galėtume paremti dar daugiau gabių studentų.“
 
Valstybinis studijų fondas nuo birželio 4 d. iki liepos 2 d. priima paraiškas programai „Kitas 100“. Parama teikiama asmenims, įstojusiems į aukštąsias mokyklas, patenkančias tarp TOP 50 universitetų pagrindiniuose pasauliniuose universitetų reitinguose. Daugiau informacijos rasite Valstybinio studijų fondo svetainėje http://vsf.lrv.lt/lt/studentams/kitas100.

Programa „Kitas 100“ remia į geriausias pasaulio aukštąsias mokyklas įstojusių ar jau studijuojančių jose ir pasiryžusių po mokslų grįžti dirbti į Lietuvą asmenų studijas. Per metus vienam studentui  skiriama iki 20 tūkst. eurų. Parama gali būti skiriama studijų kainai sumokėti ir pragyvenimo išlaidoms užsienio valstybėje padengti. Paramą gavęs asmuo įsipareigoja 3 metus po studijų baigimo dirbti Lietuvoje. Tikimasi, kad šiemet pagal šią programa pavyks paremti apie 16 gabių jaunuolių.

Programai vieną papildomą stipendiją skiriantį filantropinį „Mariaus Jakulio Jason fondą“ šiemet įkūrė 1992 m. metais į Lietuvą iš JAV atvykęs teisininkas ir investuotojas Marius Jakulis Jason. Šis fondas teikia finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos kūrimo.


       LRVkanceliarija
    

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama