NAUJIENOS

Premjeras: linkiu, kad Vilkaviškio sporto salė būtų olimpinių čempionų kalvė

Kategorija:

Miestas:

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Vilkaviškyje, kur dalyvavo Vilkaviškio sporto salės rekonstrukcijos pradžios Simbolinės laiko kapsulės ateities kartoms įkasimo ceremonijoje.

Sakydamas sveikinimo žodį Vyriausybės vadovas pasidžiaugė ir pasveikino Vilkaviškį su žengtu seniai lauktu žingsniu. Iki šiol miestas neturėjo salės, pritaikytos sportuoti visiems, ir tai tikrai neprisidėjo prie gyventojų fizinio aktyvumo gerinimo. Nuo šiol ši klaida bus ištaisyta ir bus skatinamas piliečių sveikatingumas bei gerinama gyvenimo kokybė. Premjeras ragino pamažu keisti savo suvokimą ir pirmiausia propaguoti sveiką ir fiziškai aktyvią gyvenseną, prie kurios neabejotinai prisidės ir šis objektas. Be to, aktyvus laisvalaikis – svarbus jaunimo užimtumo, bendruomenės ugdymo pamatas.

„Nuoširdžiai Jus visus sveikinu ir su Jumis džiaugiuosi, kad miestas turės tokį reikalingą objektą, svarbų sveikai gyvensenai, sportui, ugdymui ir pramogoms. Tikiuosi, kad jis bus nuolat pilnas, nes kuo daugiau žmonių jį pasieks, tuo sėkmingesnis bus šis projektas valstybei. Linkiu, kad čia būtų ne tik sveikatingumo taškas, kuris neabejotinai prisidėtų prie kokybiškesnio ir ilgesnio gyvenimo, bet ir olimpinių čempionų kalvė, o čempionų Lietuvai niekada nebus per daug!“, - sakė S. Skvernelis.

Premjeras pabrėžė, kad Vyriausybė sieks sklandaus ir greito projekto įgyvendinimo. Tikimąsi, kad rekonstrukcijos darbai aplenks numatytus darbų atlikimo grafikus.

Ministras Pirmininkas vizito metu taip pat susitiko su Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovybe ir aptarė probleminius klausimus. Didelis dėmesys skirtas rajono švietimo įstaigų tinklo modernizavimui, aptartas poreikis rekonstruoti Vilkaviškio kultūros centrą, viešąją biblioteką, Vilkaviškio krašto muziejų. Keltas klausimas dėl regione trūkstamų investicijoms tinkamų sklypų ar pramoninių teritorijų su parengta infrastruktūra.

LRV inf.


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama