NAUJIENOS

Premjeras: esate lyderiai, kurie gali vesti švietimo sistemą į priekį

Kategorija:

Miestas:

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Metų mokytojų apdovanojimo ceremonijoje, kuri vyko Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje. 

„Pasidalysiu savo svajone Lietuvai. Norėčiau, kad vieną dieną mokytojai ant durų galėtų pasikabinti lipduką su užrašu „Mano vaikams korepetitorių nereikia“. Galbūt šiandien ji atrodo tolima, bet tikiu, kad vieną dieną šią viziją pasieksime. O jeigu kas ir gali vesti mokytojų bendruomenę link jos, tai - Metų mokytojai, geriausieji iš geriausių“, - kalbėjo Premjeras.

Ministras Pirmininkas padėkojo ne tik laureatams, bet ir visiems mokytojams, kurie didžiuojasi savo profesija, nebijo pokyčių ir augina mūsų jaunąją kartą.

 „Su mūsų vaikais jūs mokslo metais dažnai praleidžiate net ir daugiau laiko, nei mes, tėvai. Todėl esu jums labai dėkingas už jūsų darbą. Šis apdovanojimas įpareigoja jus ir toliau būti savo srities ekspertais bei lyderiais, kurie veda švietimo sistemą į priekį“, - sakė S. Skvernelis.  

Metų mokytojo premiją Švietimo ir mokslo ministerija įsteigė 1998-aisiais. Jos tikslas – įvertinti šalies mokytojų veiklos rezultatus įgyvendinant švietimo reformą ir skatinti juos kūrybinei iniciatyvai. Iki šiol premijomis buvo apdovanoti 108 mokytojai, premijos dydis – 4560 eurų. 

Šiais metais premijas gavo šeši mokytojai: Rūta Bakūnienė, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė; Dr. Renata Burbaitė, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos informacinių technologijų vyresnioji mokytoja; Jurgita Kupšytė-Karbauskė, Klaipėdos Vitės progimnazijos matematikos mokytoja metodininkė; Dainius Stasys, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos geografijos mokytojas ekspertas; Nijolė Trinkūnienė, Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos vadovė, neformaliojo vaikų švietimo (dailės) mokytoja ekspertė; Jolanta Žilionienė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos chemijos mokytoja ekspertė.

2018 m. Lituanistinio švietimo mokytojo (dėstytojo) premija įteikta  Alvijai Černiauskaitei, Londono darželio-mokyklos „Obelėlė“ vadovei, mokytojai.

LRV inf.


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama