Posėdžiavo naujos sudėties Kultūros ir meno taryba

Kategorija:

Miestas:
Posėdžiavo naujos sudėties Kultūros ir meno taryba
Rugsėjo 11 d.  pirmą kartą posėdžiavo naujai sudaryta Joniškio rajono savivaldybės Kultūros ir meno taryba. Pirmojo posėdžio metu tarybos pirmininke išrinkta Edita Rudienė, jos pavaduotoja – Rita Mačiukienė.
 
Minėtos tarybos sprendimai yra rekomendacinio pobūdžio ir visus savo sprendimus, siūlymus teikia Joniškio rajono savivaldybės tarybai. Kultūros ir meno taryba svarstė savivaldybės stipendininkės Dalios Petraitienės ataskaitą ir prašymą pratęsti stipendijos mokėjimą. Stipendijos ataskaita buvo patvirtinta, o prašymas pratęsti stipendijos mokėjimą patenkintas. Toks savivaldybės Kultūros ir meno tarybos sprendimas bus teikiamas svarstyti rajono savivaldybės tarybos nariams.
 
Kultūros ir meno tarybos nariai taip pat teiks pasiūlymą rajono tarybai dėl savivaldybės stipendijos didinimo. Vietoj 580 eurų bus siūloma patvirtinti 2 000 eurų stipendiją.
 
Posėdžio metu buvo pristatyti kandidatai – atlikėjai ir mėgėjų meno kolektyvai, šiemet pretenduojantys gauti premiją ar apdovanojimą. Sprendimas nebuvo priimtas, nes konkursas baigsis lapkričio 30 dieną, kada ir bus svarstomi visi pretendentai premijai gauti.
 
Posėdžio pradžioje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, kuri padėkojo už gerą, ilgametį darbą Joniškio kultūros centro Jakiškių ir Kirnaičių skyrių renginių režisierei Gražinai Andrašiūnienei. Gražina nusprendė trauktis iš kultūrinio gyvenimo ir palieka savo darbo vietą. Ji – ilgametė kultūros darbuotoja, savivaldybės Kultūros ir meno tarybos narė. Padėkos žodžius G. Andrašiūnienei skyrė Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus kolektyvas, savivaldybės kultūros ir meno tarybos nariai. Joniškio rajono savivaldybės tarybai teikiamas sprendimo projektas dėl G. Andrašiūnienės pakeitimo Kultūros ir meno taryboje. Jos vietą taryboje siūloma užimti Joniškio kultūros centro Satkūnų skyriaus renginių režisieriui Giedriui Stubailai.
 
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotrauka

Foto: (iš kairės): Savivaldybės tarybos komitetų pasiūlytos kandidatės į Kultūros ir meno tarybą Stasė Tamulionė, Vidutė Petraitienė, Edita Rudienė (tarybos pirmininkė), kultūros darbuotoja Gražina Andrašiūnienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokytoja, Joniškio istorijos klubo ,,Semigallia“ narė Loreta Angilovienė, Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Rita Mačiukienė, Joniškio literatų klubo ,,Audruvė“ prezidentė, mokytoja Alina Jonaitienė, savivaldybės tarybos narys Dainius Vyšniauskas

Mano Krastas