Po ketverių metų pertraukos savivaldybė vėl remia įvairius sporto projektus

Kategorija:

Miestas:
Po ketverių metų pertraukos savivaldybė vėl remia įvairius sporto projektus
Sostinės savivaldybė įvairiems kūno kultūros ir sporto projektams finansuoti šiemet skyrė 150 tūkst. eurų. Lėšos paskirtos 86-iems projektams. Sporto organizacijos už skirtas lėšas organizuos įvairias tarptautines ar vietinės reikšmės varžybas, turnyrus, žaidynes, galės sėkmingiau atstovauti Vilniaus miestą įvairių sporto šakų čempionatuose. Paskutinį kartą toks konkursas Vilniaus savivaldybėje skelbtas prieš ketverius metus.

„Mažųjų sporto projektų rėmimas yra labai svarbus postūmis ir reikšmingas paskatinimas Vilniuje veikiantiems klubams, būreliams ir sporto iniciatyvoms. Net 86 finansavimą gavę projektai tikrai pagyvins sostinės sportinį gyvenimą – mieste bus rengiama daugiau įvairių varžybų ir turnyrų, už gautas lėšas klubai rengs jaunuosius sportininkus, organizuos jiems sportines stovyklas“, – sako Linas Kvedaravičiaus, Vilniaus mero pavaduotojas.

Kūno kultūros ir sporto projektų rėmimo konkursas paskutinį kartą Vilniaus savivaldybėje skelbtas tik 2012 metais, tuomet iš biudžeto lėšų sporto renginiams remti buvo skirta apie 115 tūks. eurų. Šįmet 150 tūks. eurų. paskirstyta 86-iems futbolo, ledo ritulio, šaudymo, regbio, krepšinio, kartingo, stalo teniso, dviračių, bėgimo, žolės riedulio, teniso, riedučių, rankinio ir kitų sporto šakų projektams. Konkurse finansinei paramai gauti buvo pateikta 116 kūno kultūros ir sporto projektų. 

Nuotrauka - fotografo Sauliaus Žiūros.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius

Mano Krastas