NAUJIENOS

Plungės stalo tenisininkai Kovo 11-ąją šventė kitaip

Kategorija:

Miestas:
Plungės stalo teniso klubas „Žemaite“ Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo organizuodamas tai progai skirtą turnyrą. Nors varžybos vyko treniruočių metu, bet gi turnyras buvo tikrai šventinis ir pavykęs – varžėsi dauguma pajėgiausių rajono stalo tenisininkų. Šventinė nuotaika lydėjo visą turnyrą – šį kartą šalia įprastos klubo vėliavos ir Lietuvos valstybinė vėliava. Be to - nuo šiol visus klubo „Žemaite“ renginius lydės ir Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio dovana – Plungės vėliava.
Per pastaruosius 17 metų rajono vienetų čempionų vardus yra iškovoję trys žaidėjai: Stanislovas Ivanauskas, Žydrūnas Vaitkevičius, Deividas Razgus. Kovo 11-ąją jie visi viename turnyre susitiko po poros metų pertraukos. Smagu, kad ne tik rungtyniavo, bet ir dalijo patarimus mažiau pažengusiems, parodė kokio žaidimo galima siekti ir pasiekti. Smagiai bendraujant bendraminčių būryje ir atkakliai varžantis prie stalo teniso stalų, paminėta svarbi mums visiems data. O atkaklių kovų, įtampos, intrigos ir netikėtumų buvo daug. 
Užsiregistravę 23 žaidėjai (tarp jų dvi merginos) buvo burtų keliu suskirstyti į 6 pogrupius. Iš jų į šešioliktuką pateko 1-2 vietas užėmę žaidėjai bei keturi geriausi pagal statistinius rodiklius trečių vietų laimėtojai. Dėl 17-23 vietų buvo sužaista vieno rato sistema, o pirmas šešioliktukas sužaidė dviejų minusų sistema. Patyrus pralaimėjimą – dar buvo galimybė užimti trečią vietą. Vadovaujantis turnyro nuostatais nugalėtojai ir prizininkai atskirose grupėse buvo nustatomi atsižvelgiant į bendroje įskaitoje užimtą vietą.
Rungtyniauta 3 grupėse: moterys/merginos, vyrai gimę iki 1990 m. kovo 11 d., vyrai gimę po 1990 m. kovo 11 d. Absoliučiu turnyro nugalėtoju tapo ir turnyro taurę laimėjo Deividas Razgus. Jam taip pat atiteko ir pirmoji vieta tarp vyrų gimusių iki Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Antras šioje grupėje Algimantas Krajinas, trečias – Stanislovas Ivanauskas. Merginų/moterų grupėje nugalėjo Ingrida Juškaitė, antra vieta teko Ivetai Meškauskaitei. Vyrų gimusių jau nepriklausomoje Lietuvoje grupėje nugalėjo Žydrūnas Vaitkevičius, antras – Nerijus Kreišmontas, trečias – Rimvydas Meškauskas. Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir Plungės rajono savivaldybės mero dovanomis.
 
 
Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama