NAUJIENOS

Plungės motokroso klubas „Žemaitija“ šiemet „nuskynė“ visas pirmąsias vietas

Kategorija:

Miestas:
Šiųmetiniai motokroso klubo „Žemaitija“ pasiekimai tokie, kad ir patiems sportininkams sunku patikėti šitokia sėkme. Komandinėse įskaitose jiems pavyko laimėti visas įmanomas pirmąsias vietas – Plungei atstovaujantys motokrosininkai tapo Lietuvos motociklų kroso čempionato, Lietuvos motociklų sporto federacijos taurės, Lietuvos taurės, Miestų taurės varžybų čempionais. Kaip sakė klubo vadovas Saulius Stankus, tokių rezultatų mūsų rajono sporto istorijoje, ko gero, dar nėra buvę.
Visą sezoną pergales pelniusius „Žemaitijos“ sportininkus antradienį pasveikino Plungės rajono savivaldybės vadovas Audrius Klišonis ir jo patarėjas Gintautas Vaitkevičius. Meras pasidžiaugė gausiu būriu šios techninės sporto šakos entuziastų, jų noru sportuoti ir siekti geriausių rezultatų. „Kas nieko nesiekia, tas ir nepasiekia. O apie jūsų veiklos rezultatus liudija ant stalo išrikiuoti trofėjai. Nors, kaip matau, yra ir sužalotų kojų, ir rankų“, – pabrėžė A. Klišonis.
Klubo vadovas S. Stankus minėjo, kad jų sezonas ką tik pasibaigė, bet jau gruodį sportininkai pradės ruoštis naujam – kad ir kitais metais ant stalo rikiuotųsi pirmųjų vietų taurės. „Ilsimės tik mėnesį. Visą kitą laiką treniruojamės. Rezultatais esame labai patenkinti – tiek pirmųjų vietų dar niekada nesame laimėję. Taigi tarp klubo sportininkų turime Lietuvos čempionų, vicečempionų. Jei ne traumos, galbūt būtume turėję ir daugiau“, – kalbėjo jis.
Pasak S. Stankaus, jų siekiai – motociklininkų meistriškumas, veiklos stabilumas ir tęstinumas. Klubo vadovas pasidalijo ir kito sezono planais – suburti komandą, dalyvausiančią Latvijos motokroso čempionate, kurio etapai vyks ir Lietuvoje, Estijoje. Kadangi šiame sporte viskas – technika, jos priežiūra, apranga, apsaugos priemonės, išvykos – labai brangu, didesnio finansinio palaikymo kitąmet komanda tikisi iš Savivaldybės ir rėmėjų.
Sveikindamas pasiekus svarių pergalių, meras A. Klišonis sportininkams įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles. Juos gavo S. Stankus, Osvaldas Zelepūgas, Valentas Vasiliauskas, Vainius Vasiliauskas, Andrius Mineikis, Gabrielius Bagdonavičius, Valerijus Nedošivinas, Lina Stanevičiūtė, Domantas Jazdauskas, Karlis Albertas Reišulis, Janis Martinas Reišulis, Eimantas Daukintis, Raineris Žukas, Jokūbas Januškevičius, Domantas Vaznys, Timas Vyšniauskas, Ričardas Alenas Galcinis, Vytenis Budreckis, Gediminas Stonys, Nojus Varneckis. Padėkota ir Rasai Stonkutei – už ilgametę partnerystę ir bendradarbiavimą skleidžiant informaciją apie klubo laimėjimus, bei rėmėjams.

Plungės rajono savivaldybės inf.

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama