Pervežimai oru

Kategorija:

Miestas:
Pervežimai oru
Norite greitai nugabenti krovinius? Pervežimai oru – tai didžiausią greitį ir patikimumą užtikrinanti paslauga. Jūsų kroviniai vos per kelias valandas pasieks kitą žemyną! Šis būdas itin tinka greitai gendančių maisto produktų gabenimui, nes krovinys visada laiku pasieks numatytą tikslą. Kroviniais lėktuvais taip pat galima gabenti įvairius vertingus daiktus bei svarbius dokumentus – tai vienas saugiausių ir patikimiausių būdų.
 
Krovinių gabenimas oru
 
Patogumas ir greitis – tai du didžiausi privalumai, kuriais galima mėgautis pervežant krovinius oru. Lėktuvai yra pati patogiausia transporto priemonė, nes jais galima greitai pasiekti bet kurią pasaulio vietą. Oro transportavimui labiausiai tiks mažesnio dydžio bei svorio kroviniai, o taip pat maisto produktai, pavyzdžiui greitai gendantys vaisiai, daržovės ir t.t.
 
Nuo ko priklauso pervežimo kaina?
 
Pervežimas oru – tai nėra pati pigiausia paslauga, tačiau esant poreikiui krovinius pergabenti skubiai, tai bus optimalus pasirinkimas, kuris atsipirks laiko prasme. Pervežimai vykdomi moderniais krovininiais lėktuvais, į kuriuos sukraunamos tvirtos dėžės su sandariai supakuotomis prekėmis. Kadangi vietos lėktuve kiekis gana ribotas, paslaugos kaina priklauso nuo gabenamų daiktų dydžio bei svorio, kaip ir žinoma nuo atstumo, kurį teks įveikti.
 
Patikimi krovinių pervežimai
 
UAB „ALPI Baltika“ turi sukaupusi daug solidžios patirties įvairių krovinių gabenime oru, jūra, žemyniniu transportu. Priimami individualūs klientų užsakymai, planuojami maršrutai, informuojama apie optimalią paslaugų kainą. Patyrę specialistai teikia pagalbą pildant dokumentus, už klientą sutvarko visus su muitine susijusius reikalus.
 
Gabenamų krovinių saugumas
 
Pervežimai oru dar saugesni, kai krovinys supakuojamas kruopščiai ir atidžiai. Ne mažiau svarbu yra pažymėti dūžtančių ar drėgmei neatsparių prekių dėžes specialiu ženklu. Mūsų darbuotojai rūpestingai paskirstys bei sužymės visus skirtingus krovinius, pasirūpins sandariu jų supakavimu. Būkite užtikrinti – Jūsų pervežimai vykdomi patikimai bei saugiai.
 
Nepamirškite apsidrausti
 
Tam, kad Jūsų krovinys laiku pasiektų vietą, atkreipkite dėmesį į kelyje galimai pasitaikysiančias kliūtis. Oro uostuose kartais pasitaiko nelaimingų atsitikimų, dėl kurių lėktuvų skrydžiai būna sustabdomi ar atidedami. Tokiu atveju padės civilinės atsakomybės draudimas – galėsite jaustis saugiai ir būti užtikrinti, jog nepatirsite jokių finansinių nuostolių.
 
Tvarkome visus gabenimo bei prekių apdraudimo dokumentus. Aukšta aptarnavimo kokybė bei rūpestis kliento poreikiams padeda užtikrinti, jog kiekvienas siuntinys visada saugiai ir laiku pasieks numatytą vietą.
 
UAB „ALPI Baltika“ pervežimai oru: http://www.alpi.lt/pervezimai-oru/
 

Mano Krastas