NAUJIENOS

Per liepą sostinės pakraščiuose bus išasfaltuota beveik 6 kilometrai žvyrkelių

Kategorija:

Miestas:
Savivaldybė tęsia gyvenamosios aplinkos tvarkymo darbus mieste. Pavasarį  pradėjusi masinius  įvažiavimų į kiemus remonto,  šaligatvių klojimo ir gatvių asfaltavimo darbus, nuo šiandien ėmėsi asfaltuoti  žvyrkelius.  Asfalto volai, krautuvai, savivarčiai ir kita sunkioji technika jau dirba Rodūnios kelyje, kur vos per porą dienų bus paklota beveik kilometras asfaltbetonio dangos, įrengtas kelkraštis. 

Kitą savaitę žvyrkelių asfaltavimo darbai persikels į Varnės, Užusienio, Platiniškių, Rytų, Juodvarnių, Broniaus Krivicko gatves ir Liepų alėją. Per liepą bus išasfaltuota 5,75 km žvyrkelių. Tai kone dvigubai daugiau  nei pernai –  2,8 km. Miesto pakraščiuose gyvenantys vilniečiai netrukus pajus teigiamus ir labai reikalingus pokyčius savo kasdienėse kelionėse.  

Visiems šiems darbams atlikti reikės 650 tūkst. eurų. Šios lėšos bus panaudotos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, kurias Vilniaus miestui skyrė Susisiekimo ministerija.

Žvyrkelių asfaltavimas šiemet – tik viena iš vilniečių gyvenamosios aplinkos gerinimo programos dalių: iš viso šiemet bus suremontuota daugiau kaip 440 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus ir apie 40 km gatvių, paklota daugiau kaip 9 km naujų šaligatvių, sutvarkyta dalis esamų dviračių takai, įkurta 10 naujų skverų.  

Darbų metu bus ribojamas eismas, gyventojų Vilniaus miesto savivaldybė atsiprašo už laikinus nepatogumus ir ypač prašo būti atidiems darbų metu. Apie konkrečius eismo ribojimus savivaldybė iš anksto bendruomenę informuos atskiru pranešimu.

Nuotrauka fotografo Sauliaus Žiūros 


Trumpas videohttps://youtu.be/4ZYfzj9-r2M

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama