NAUJIENOS

Patvirtino projektų atrankos kriterijus

Kategorija:

Miestas:

Jau nuo liepos mėnesio vėl bus galima teikti paraiškas gauti paramą investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą.

Šią savaitę Žemės ūkio ministerijoje įvykusiame Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos stebėsenos komitete socialiniai partneriai programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sričiai „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“ patvirtino 11 projektų atrankos kriterijų.

Prioritetinius balus šiemet gaus pripažinti žemės ūkio kooperatyvai; ekologiškų žemės ūkio produktų gamintojai; vietinės žaliavos perdirbėjai; perdirbtų žemės ūkio produktų eksportuotojai. Prioritetas bus teikiamas ir projektams vaisių, uogų, daržovių bei gyvulininkystės (pieno, mėsos) sektoriuose, taip pat projektams, kuriuose naudojamos beatliekinės technologijos.

Atsižvelgiant į Europos Komisijos pastabas, prioritetiniai balai bus skirti ne didelėms, o labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Pirmumas bus teikiamas pareiškėjams, dar negavusiems ES paramos pagal šią veiklą, taip pat prašantiems mažesnės paramos sumos ar įgyvendinantiems projektus savivaldybėse, kuriose bedarbystės lygis didesnis.

Primename, kad pagal veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“ didžiausia paramos suma vienam projektui gali siekti iki 1,3 mln. eurų, o visu 2014–2020 m. laikotarpiu – iki 4 mln. eurų. Šių metų paraiškų rinkimui numatyta skirti apie 26 mln. eurų.

ŽŪM inf.


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama